O romork ordan cıkacak.. enine yada boyuna:)

Ynt: O romork ordan cıkacak.. enine yada boyuna:)

Fatih videodaki romorklardan ulkemizde cok zor bulursun.. videoya aldanma.. videodaki motorlar 150 bg vs.. romorklar kucuk degil yani..

Birinde 2 dingilde 4 degil 8 teker var dikkat et.. tekerler hep cift camur sarmis belli olmuyo.. 15-20 ton atilcak romorklar yani.. bizdeki 4 tonluklara benzetme:)

Jcb cekememis iste anla..

UÖZKAN.77 link=topic=86834.msg1042165#msg1042165 date=1449263941' Alıntı:
Fatih videodaki romorklardan ulkemizde cok zor bulursun.. videoya aldanma.. videodaki motorlar 150 bg vs.. romorklar kucuk degil yani..

Birinde 2 dingilde 4 degil 8 teker var dikkat et.. tekerler hep cift camur sarmis belli olmuyo.. 15-20 ton atilcak romorklar yani.. bizdeki 4 tonluklara benzetme:)

Jcb cekememis iste anla..
abi sen iyi okumamışsın söker, alırım yani römörkü söker traktörü alır giderim :D :D :D
virgüle dikkat :D
bizde 4 tonlukları kullanıyoz zaten
sende beni iddialı ergenlerle karıştırma abi :D :D :D :D

fatihcastle link=topic=86834.msg1042169#msg1042169 date=1449264763' Alıntı:
Fatıh geri geri iyi gittin çarpmadan 240 a bende sesli güldüm 😉
espiri de olsa facebooktaki kullanıcıların yaptığı yorumlara güzel bir gönderme var :D
yazıyolar ya ergenler ben ordan tt50 ile çıkarım yok bizim motorla şöyle yaparım şöför acemi falan diye :D

FatihEFE link=topic=86834.msg1042171#msg1042171 date=1449265108' Alıntı:
espiri de olsa facebooktaki kullanıcıların yaptığı yorumlara güzel bir gönderme var :D
yazıyolar ya ergenler ben ordan tt50 ile çıkarım yok bizim motorla şöyle yaparım şöför acemi falan diye :D
Aynen öyle adam 135 likle 4 lü cekerim ne var bunda diyor bilmiyorki 135 4 lüyu kaldirmaz bile 😂

Harbiden cok guldum.. :) isi bilmeyene laf anlatmak cok zor hakkaten..

Gecen biri 70-80 lik yeni tumosan almis sanayide karsilastik.. hayirli olsun dedim.. bende zetorla ordayim.. dediki kepce nasil kac kilo kaldiriyo.. en don 1800 kg dedim artis artis ovune ovune.. :)

Demezmi niye oyle az bise degilmis.. bizim arka kollar 6 ton kaldiriyo.. gel arkaya bi bakalim kollara abi dedim.. iyice bak.. inaniyon mu 6 tona dedim.. motorun kendi 3 ton zaten dedim..

Oyle dediler oyle yaziyo dedi.. iyi fabrikaya rica et bi kare fotograf gondersinler eyvallah dedim.. bilmem ne yapti:)

---

Yilmaz.. ursus sonradan onune gelenle lisans anlasmasi yapti yoldan cikti.. alacaksan zetor kopyalarindan sasma:)

6 silindir dozer de ksmyon de.. paletli kepceyi kurtarmaya calisan videosu bile var:)