Hızlı Paylaşım Genel

Cevap: Hızlı Paylaşım

Benim aklımda 6 metrelik 50 boru ile mini sprik le sulama yapmayı düşünüyorum 1000 metre 125 lik tarlaya girince 110 boru ya düşüş yapmayı düşünüyorum her 9 mini sprik 1 dönum suluyor bana 90 mini sprik 180 50 lik boru ondan sonra ana boru ben bu sistemle şeker pancarı sulama yapacagim yeni boru nun maliyeti ne olur ikinci elin maliyeti nr olur yardimci olursaniz sevinirim.tskr ederim

Tüm malzemeleri tek tek fiyatlandıramam belki fakat tüm malzemeleri alacağınızı varsayarak tahmini bir rakam söyleyim
Sizin bahsettiğiniz iş için alacağınız malzemelerin size toplam maliyeti 15 ile 20 bin lira arasında değişir

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci39
Cevap: Ynt: Hızlı Paylaşım

Gofretçi kedim sabah uykusunda...

IMAG0703.JPG
IMAG0702.JPG
IMAG0700.JPG
IMAG0699.JPG
IMAG0698.JPG

(foto çekmeye çalışırken uyandırdım yazık oldu :( )

Geniş ara pullukta kulak numarası ve derinliği 9 no kadar oluyor; ancak götürdüğü yer 12 no pulluk kadar oluyor. Ünlü pulluğun tablosunda sonunda B ifadesiyle yazılanlar geniş ara pulluk
Ekli dosyayı görüntüle 9789

Abi senden bu bilgiyi aldıktan sonra bir iki tane ünlü pulluk inceledim 9 10 11 ve 12 li pulluklar aynı genişliği götürüyor burada ki mantık nedir? Sadece ayna farkı mı var

İlhan bi yaştan kaybediyor :D 18 olaydı ona alırdık, biz artık sabun fabrikasına :) Bu arada huyun kurusun işin gücün Hibe, küçültsene şu yaşı al 30 bini..:D
Armudun altına armut düşüyor [emoji3] yaşta sıkıntı yok sıkıntı maaş lı çalışanda yoksa cepte 30bin yada 6dana [emoji3] [emoji3]

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi