AB HIBE DESTEKLI CIFTLIK KURULUMU

Avrupa birligi hibe seklinde turkiyede anahtar teslim ciftlikler kuruyormus bu isi Yapip takip eden Turk firmalari varmis Onlar senin adina proje hazirlayip Avrupa sartlarinda aldiklari destegi Turkiye sartlarinda iscilik kullandiklari icin daha ucuza mal edidiyor fark onlara kaliyormus,10 donum arazi sahibi olmak yeterli imis bana tuhaf geldi bilgisi olan veye yaptiran arkadaslar varmi Yozgat Yoresinde 20 adet kurulmus.
Isin aslini bilen varsa lutfen bilgilendirsin Milyonluk yatirim.

Ynt: AB HIBE DESTEKLI CIFTLIK KURULUMU

FIRMA COSKUN link=topic=86929.msg1043744#msg1043744 date=1449729096' Alıntı:
Avrupa birligi hibe seklinde turkiyede anahtar teslim ciftlikler kuruyormus bu isi Yapip takip eden Turk firmalari varmis Onlar senin adina proje hazirlayip Avrupa sartlarinda aldiklari destegi Turkiye sartlarinda iscilik kullandiklari icin daha ucuza mal edidiyor fark onlara kaliyormus,10 donum arazi sahibi olmak yeterli imis bana tuhaf geldi bilgisi olan veye yaptiran arkadaslar varmi Yozgat Yoresinde 20 adet kurulmus.
Isin aslini bilen varsa lutfen bilgilendirsin Milyonluk yatirim.

Danışman şirketleri var dolandırıcı şirkette çok 40 Bin tl belki danışmana ilkten havadan para vericeksin AB standardları dedikleri trilyonluk yatırımlar.. Para ilk önce senden çıkacak bitirip teslim ediceksin bitti diye ve gelipo bakıcak uyumluysa ab ye hiben yatarr 1 yıl ı bulur onay müdür vesayre

Kendi imkanlarıyla kurmak daha mantıklı az olsun kendinin olsun derim 40 bin tl ye yapıcagın ahırı ab kiriterleirne uygun olsun diye 150 bin tl ye yapıyorsun yarısını devlet veriyorda zaten fazla yatırım yapmış oluyorsun.
Önce kendi paranı harcatıyor gelip bakıyor sonra veriyor ama biizm halkımızın kafası dümene daleveraya fazla çalıstıgından herşeyin kolayını bulmuşlar...

TDK dan bitane bayan aradı bugün beni 50 bin TL den 3 milyona kadar %50 hibeli 0 faizli kredi veriyoruz dedi 2 yıl ödeme yok 2 yıl sonra 48 aya bölünerek ödüyormuşsun faiz falan yok dedi

APO5454 link=topic=86929.msg1043792#msg1043792 date=1449747983' Alıntı:
TDK dan bitane bayan aradı bugün beni 50 bin TL den 3 milyona kadar %50 hibeli 0 faizli kredi veriyoruz dedi 2 yıl ödeme yok 2 yıl sonra 48 aya bölünerek ödüyormuşsun faiz falan yok dedi

Kredinin aslı var mı yoksa dolandırma yöntemi mi bu?

POYRAZLI TALHA link=topic=86929.msg1043854#msg1043854 date=1449761092' Alıntı:
Kredinin aslı var mı yoksa dolandırma yöntemi mi bu?
abi vallaha işletme numarası varmı dedi var dedim vereyimmi dedim yok telefonda bi işlem yapamıyoruz yasal değil dedi numarasını verdi nezaman kafana takılan birsey varsa ara dedi ben bi +905313037694 bahar hanım abi ara bi bilgi al istersen ama bilgi almak amaçlı yani bana öyle dedi dolandırıcıda olabilir ama telefonda bi işlem yapmamaız yasal değil dedi

APO5454 link=topic=86929.msg1043855#msg1043855 date=1449761430' Alıntı:
abi vallaha işletme numarası varmı dedi var dedim vereyimmi dedim yok telefonda bi işlem yapamıyoruz yasal değil dedi numarasını verdi nezaman kafana takılan birsey varsa ara dedi ben bi +905313037694 bahar hanım abi ara bi bilgi al istersen ama bilgi almak amaçlı yani bana öyle dedi dolandırıcıda olabilir ama telefonda bi işlem yapmamaız yasal değil dedi

TKADK de tanıdıklarım da var ama kredi işini ilk defa senden duyuyorum dolandırıcı olmasın ?

Arkadaşlar bence yanılıyorsunuz devlet destekli çiftlik kurmak çok avantajlı buradaki önemli nokta danışman.Danışmanın ne kaddar bilgili ise o kadar az maliyetle işin içinden çıkarsınız ben %50 destekli çifliğimi bitirmek üzereyim kendi imkanlarımla yapsaydım bu yaptığınım yarısını bile yapamazdım.İpart projeleri çok kapsamlı ve çok deşiyorlar avrupa seviyesinin bile çok üstünde ama tkdk ile yaparsanız çaz maliyetle hayellerinizi gerçeklertirebilirsiniz

Gecen seni biz buna niyetlendik bir akrabam ile 16 donum guzel bir yerimizde vardi vs.maddi olarakda sorun yoktu 480 baslik bi yerdi.hibede sartlardan birisi kedimi et balik kurumuna yapilmasiydi.ozel sektor bugun itibariyle 23 tl den kesiyor et balik 21 tl.hayvan basi karkasta 2 tl zarar ortamama hayvan basi 600-750 tl.bunu 480 hayvanla carpin.eee verdigin hibe neoldu demezlermi adama geri aldin iste... Vazgectik....

bizim ilçede (Çandır) 4 tane besi çiftliği yapıldı destekli 2besi 1 tane tavuk çiftliği yapılıyor bildiğim kadarıyla 10 a yakın hazırlanmış dosya var. Besi ahırı deyip geçmeyi yapılan tesisleri incelediğinizde verilen makina ekibmanları gördüğünüzde ödediğiniz payın okadar da çok olmadığını görürsünüz. Yeterki dosyayı hazırlayan danışmanı iyi seçin.