mf 285 turbo intercool takılırkenki resimler

Ynt: mf 285 turbo intercool takılırkenki resimler

sonradan bir mf ye takılan intercool a itiraz etmiştik turbodur o intercool değildir diye ama şimdi anladık ki takılıyormuş ...

acaba bu motormuydu o ...

neyse özür dileriz o arkadaştan ...

BİZDE 285S TRAKTÖRE TAKTIRMIŞTIK 10 SENE KULLANDIK,İYİ BİLİRİM BU TURBO İŞİNİ SBOPLARINI FELAN DEĞİŞTİRDİNMİ,SONRA İŞ ALIRSIN BAŞINA. TURBONUN BASINCINA 285 ' İN SBOPLARI DAYANMIYOR SBOPLARIDA DEĞİŞTİRMEN GEREKİYOR YOKSA MOTORU AŞAĞIYA İNDİRİYOR. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.

herkez bi soru sormuş bende bişey sorucam bendede mf 285 s var amacımız yakıttan tasarruf ve motorun gücünü biraz daha arttırmaktı ve istediğimiz sonucu aldık peki sen neden intercool taktırma ihtiyacı duydun mrk ettim??
buda benim mfnin turbosu..

KoR@Y link=topic=9699.msg104541#msg104541 date=1228491416' Alıntı:
herkez bi soru sormuş bende bişey sorucam bendede mf 285 s var amacımız yakıttan tasarruf ve motorun gücünü biraz daha arttırmaktı ve istediğimiz sonucu aldık peki sen neden intercool taktırma ihtiyacı duydun mrk ettim??
buda benim mfnin turbosu..
Ustam benim motora deneme amaçlı yaptı ve başarılı oldu benimki beleş yani ama önceleri traktörüm silaj yaparken 5-6 saat içinde baya bi ısınıyodu ama bu sene hiç ısınmadı

bu intercoller kaç gb arttırıyo traktore mesela bende erkunt 70t var 68 bg intercoller takılsa kaç bg e çıkar tahminen bilen varmı?