Branson, Kioti, Foton

Son yıllarda Türkiye traktör piyasasına giren daha çok fuarlarda gördüğümüz Branson, kioti, foton gibi markaların piyasadaki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki 5-10 yıl içinde bu markaların durumu ne olur?

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Ynt: Branson, Kioti, Foton

Branson ' u izlemiştim Bereket TV ' de emsallerine göre özellikleri süperdi. Beğenmiştim.
Kioti bizim köyde var 55 ' lik çift çeker. Sahibi onu bırakıp damadının başak 2073 ü kullanıyor.
Foton ise bizim bölgede yok.

abi bizim ilçede bitane kioti var 80 90 bg civarı bişey galiba ama sahibi memnun cok övüyor ama gözümle bişeyini görmedim foton dersenki o tam bi vasat bizim bölgeye bundan 3 sene falan önce bi foton sattılr aklın durur cok kısa bi sürede 50 60 adet foton satıldı satan bayi takasta eski traktöründen hariç inek eski ızgara eski patos aklına ne gelirse aldı sonrasında fotonlar yok motor kitledi ya şanjuman indi hiç randıman alan olmadı şimdi sadece 2 kişide kaldı onllarda tarlada ya bölünecek yada şanjuman kitleyecek diye korkudan iş yapamıyoruz diyor bide satan bayii üç kagıtç cıktı mesela ben foton alıyorum ama ruhsatta newholland yazıyor digr adam newholland alıyor onun ruhsatta foton var çok ocaklar batırdı burda bayii

Branson ' u iyi araştırmanızı tavsiye ediyorum.Çok araştırdım ben Ankara fuarından beri yakın takipteyim
emsallerine göre olan özellikleri çok ön planda sosyalmedya hesaplarına ve kullanıcılarına bir sormanızı tavsiye ederim.

Branson bir arkadaşımda var, sera içi kullanıyor. benim bağı çift taraflı rotavatör ile sürdü 2 metrelik aralardan bile geçiyor, tabi damlamaları toplamak lazım. o kullanıyor. çok memnun. traktörün ilk gelenlerinden aldı. testlerden çok yüksek puan alan bir traktörmüş