ARKADAŞLAR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

2012 MODEL CASE JX100 PRO POWER SHUTTLE ( KAPALI KABİN 4X4 2000 SAATTE) ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ
1-) BU TRAKTÖRÜ KULLANAN ARKADAŞLAR YAKITI NASIL
2-) ORTA SERT TOPRAKTA (ÇORUM) 5 Lİ 12 PULLUĞU ÇEKERMİ
3-) BİLİNEN KRONİK BİR ARIZSI VARMI

ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER SAĞOLUN

Ynt: ARKADAŞLAR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

case güzel makine 2. el piyasasıda gayet güzel aldıgında satmak istedigin zaman pek beklemezsin diye dünüşüyorum
buralarda çok var pek bir arızasını duymadım
güzel kullanılırsa pek bir sıkıntı verecegini düşünmüyorum
yakıt konusunda bişey diyemem
nh ve case tarzı trktörler yakıtta biraz acımasız

bu taktöre altarnatif olarak massey veya o kalitetede traktör düşünülebilir
saygılar...

Problemli bir traktör değil 2 tane kullanıyorum suttle lı .2200 saat civarındalar memnunum.ikinci eli çok hızlı.değer kaybetmeyen bir traktör.dar lastikliyse dahada kullanışlı olur.pullukta toprak yapınız yumuşak kalıyorsa çeker ama hafif sertlikte varsa randıman alamazsınız.sert toprakta hakkı 4 Lu 14,ben seri gitmesi için 2 sine 4 Lu 12 koşuyorum.bu şekilde düz bir e yakın bir hızla surum yapabiliyorum

IsKnDr link=topic=86962.msg1044621#msg1044621 date=1449949707' Alıntı:
Problemli bir traktör değil 2 tane kullanıyorum suttle lı .2200 saat civarındalar memnunum.ikinci eli çok hızlı.değer kaybetmeyen bir traktör.dar lastikliyse dahada kullanışlı olur.pullukta toprak yapınız yumuşak kalıyorsa çeker ama hafif sertlikte varsa randıman alamazsınız.sert toprakta hakkı 4 Lu 14,ben seri gitmesi için 2 sine 4 Lu 12 koşuyorum.bu şekilde düz bir e yakın bir hızla surum yapabiliyorum
çok teşekkur ederim