MF 5410 kullanıcı hatasımı yoksa fabrika hatasımı sizce

cümleten hayırlı aksamlar gecenlerde kepçe ile toprak yüklüyordum kepçenin kazanının yarısını topraga soktum kaldırmak için yavas yavas hidrolige dokunuyordumki çatt diye bi ses geldi kepçenin pistonundaki yag falan boşaldı baktıgımda resimdeki kırık meydana gelmişti daha önce basına böyle bişey gelen varmı acaba hata bendemi fabrikadamı ayrıca patlayan yerde kepçenin kazanının hortumu takılıydı indirme kaldırma hortumu degil

Ynt: MF 5410 kullanıcı hatasımı yoksa fabrika hatasımı sizce

Sizin kullanışınızla ilgili bir sorun olamaz bennde hayvan gubrelerini doldururken bir çok kez kepçe derin yerlerde kalıyor ve pistona asıldığım yerler oluyor.hatta kepçenin kasılıp pistonun pompayı duymadığı yerler oluyor Case de de 8066 dada boyle bir sorunla karşılaşmadım.karşılaşılmamasıda gerek fabrika hatası olarak bence

Horozkentli-Yasar link=topic=87001.msg1045214#msg1045214 date=1450111995' Alıntı:
neden kullanıcı hatası olsunkı kalitesizlikten bence 5410 dan boyle bişey hayatta beklemezdim 130 140 bin liralık traktor
toprak yüklerken çok aşırı zorladımdamı kırdım diye düşündüm bi ara

Istedigin kadar zorla.. orya gelene kadar cok yer var.. oralara bise olur olursa.. aslinda hic bi yere bise olmaz kalkmaz kalir zaten.. gucu yetmedigi yerde tikanir kalir.. hortuma hortum baslarina ne olacaksa olur.. gecmis olsun

Geçmiş olsun.Kepçeyle çalışırken kepçe dolu halde kaldırmaya çalıştığında kepçenin pistonu küçük geldiği için kaldıramadı sızıladı durdu.Bağlantı kollarıyla kaldırdım.Hortumu patlatmak varken demiri kırması garip fabrikasyon gibi.Servis ne dedi.

servis biraz mırın kırın etti kullanıcı hatası daha önce hiç böyle bişey görmedik garanti karsılamayabilir o zaman 2000 tl parca fiyatı diyince bu parayı kesinlikle ödemem firmayıda mahkemeye veririm deyince tamm biz söyleriz dedi gittiler ses seda yok daha

Kardesim 2 bin tl demese ugrasma kendin tak derdim.. ama olacak is degil.. arka on kepceyle calisan binlerce motor var.. hangi kullanici hatasi..

Kullanici hatasi diye bise vardir.. ama burda yakindan uzaktan alakasi yok..

UÖZKAN.77 link=topic=87001.msg1045288#msg1045288 date=1450117534' Alıntı:
Kardesim 2 bin tl demese ugrasma kendin tak derdim.. ama olacak is degil.. arka on kepceyle calisan binlerce motor var.. hangi kullanici hatasi..

Kullanici hatasi diye bise vardir.. ama burda yakindan uzaktan alakasi yok..
abi zaten ben firmanın garantiye sokmayacagını düşünmüyorum ama servisin boşbogazlıgı hani derlerya kraldan cok kralcı diye zaten mahkemeye veririm falan diyince daha hiç uzatmadı

aganınoglu link=topic=87001.msg1045218#msg1045218 date=1450112161' Alıntı:
toprak yüklerken çok aşırı zorladımdamı kırdım diye düşündüm bi ara
traktor zaten zor işler için üretilmiştir. yoksaki ne gerek var 140 150 bin liralık traktoru almaya elimizle katarız topraa :)

2bin lira neyin masrafiymis öyle. Komple üstümu degistirecekler?

Bariz üretim hatası olan bu durumda bile servisiniz yan çizmeye çalışıyorsa, olası başka sorunları düşünmek istemiyorum.

CropMasteR link=topic=87001.msg1045449#msg1045449 date=1450164878' Alıntı:
Kepçe traktor uzerine takili iken fotografi yok mu, hortumlar da takili vaziyette? Benzer durumdan gordum iki sefer
kepceyi çıkarıp cekmistim resimleri

omeryucel link=topic=87001.msg1045451#msg1045451 date=1450165351' Alıntı:
2bin lira neyin masrafiymis öyle. Komple üstümu degistirecekler?

Bariz üretim hatası olan bu durumda bile servisiniz yan çizmeye çalışıyorsa, olası başka sorunları düşünmek istemiyorum.
yok abi komplesine 5000 kusur tl fiyatı varmış bizim sadece alt dilim degisti alttaki iki giriş