Kepceli Traktorde GörüsTesti-3 Marka

Ynt: Kepceli Traktorde GörüsTesti-3 Marka

.
İlginç ve ( söylemeye çekiniyorum ama ) güzel paylaşım.

Not: Birilerini birilerine benzetme gibi genetik kodlarımız var :)
Yeri geliyor M. ÖZİL ' i, yeri geliyor sfenksleri bile birilerine benzetiyoruz.
Son bölümde çıkan bayan ise Ajda Pekkan ' a benziyor. :)

Niye cekiniyon ki:) ablam nh den gayet memnunum diyo.. acizane ben de gorus onemlidir ama hersey degildir diyom..

Bu sene yedi eminden aradilar bi tiri yukuyle baglamislar cabuk forklift lazim diye.. zetorla gittim muhtemelen bu testte 1. Olamaz hatta sonuncu bile olabilirdi:)

2 saat icinde kapali uzun kasa tirdaki onlarca paleti.. diger tira yukledim.. aslinda dizdim.. ne bi eksik ne bi fazla.. cuk diye oturdu onlarca palet..

Parayi verirken is sahibi dediki.. eline saglik ama bikacini kirdin.. yo dedim ne kirmasi kutu gibi dizdik iste.. komple palet degil icindeki kavanozlardan dedi..

Meger komple cam kavanozmus.. :) basta soylese stres yapar daha cok kirardim belki..

.
Çekinme sebebim o iki kelimenin son günlerde forumda dert olmasından. :)

Kepçeden anlamadığım çok belli oluyor herhalde.

Ajda Pekkan ' a benziyor deyince abla diyesin geldi herhalde :)

Traktör bayilerinin bu tür videoları çok saçma oluyor. Kendi sattıkları malı iyi gösterecek bir açı bulup oradan vurup duruyorlar. Amerikalı bir JD bayinin common railsiz, 2 sübaplı JD ' yi common railli, 4 sübaplı Kubota ' dan 540E modu var diye daha az yakar diye kaktırmaya çalıştığı bir video vardı.

Ofas.. mutlak teyakkuz hali cinnettir:) insanin gaflete de ihtiyaci var..

Vasago... kazici yukleyici ile mini paletli ekskavator yarisi var.. birinde biri sampiyon oluyo digerinde digeri.. nasil testse 2 side birinci :) ama yinede bi acidan dogrular..

Görüş ilk sürüşte daha dogrusu Traktörun acemsinde elzem derecede önemli ama ustalastikca operator bunu hallediyor .
Ve bende sevmiyorum amerikan jd reklamlarini

UÖZKAN.77 link=topic=87115.msg1047528#msg1047528 date=1450700466' Alıntı:
Niye sizde kaput dami yok yoksa:)

Bak kavanoz diyom kavanoz:) adam videoda kazik kadar agaca carpmadigiyla dibine yanastigiyla ovunuyo.. yalniz bastan bilsem cogunu kirardim:)
Nhlerin hatta traktörlerin en eğik kaputu bizim modellerde heralde

ofas link=topic=87115.msg1047530#msg1047530 date=1450700698' Alıntı:
Bazen bilmemek ( yada cahillik ) huzur veriyor insana :)

Bir guatamala atasözü derki 'ignorıns iz bılis' yani diyorki ekmek elden su gölden :D :D

Suana kadar en egik kaputu agco mf de gordum.. nh ye dikkat etmedim bilmiyom olabilir.. lakin kepcenin ucunu hi gormek degil hissetmek onemli.. geririn o agaci kepceyle budayim heyt:)

UÖZKAN.77 link=topic=87115.msg1047596#msg1047596 date=1450712537' Alıntı:
Suana kadar en egik kaputu agco mf de gordum.. nh ye dikkat etmedim bilmiyom olabilir.. lakin kepcenin ucunu hi gormek degil hissetmek onemli.. geririn o agaci kepceyle budayim heyt:)
abi traktörden inmeden öndeki aparatı değiştirebiliyorum yani kepçenin en altındakş bağlantı noktasını bile görüyorum çok rahat bir şekilde Nh TL100 traktör a sız :D