TrakKulüp Dernek Çalışmaları

Ynt: TrakKulüp Dernek Çalışmaları

arkadaşlar guzel fıkır bence zamanı gelmıştı bakalım mustafa beyden ne haber gelecek bu kadar kayıtlı arkadaş varken bu işi başarmalıyız fakat yokmu bana şu trakkulup logosunu gonderecak arkadaş sıze seslenıyorum bır loga bulamadık

Ynt: TrakKulüp Dernek Çalışmaları

sebazios link=topic=87151.msg1048859#msg1048859 date=1450974810' Alıntı:
İsimi önerdikten sonra 'acaba böyle bir oluşum var mı' diye göz attım. 'Trakya uluslarası öğrenci derneği' diye bir dernek kapmış ismi. Kibarca isteriz, vermezlerse çökeriz :)

Ben yönetim binasına çökerim Yılmaz abi sıkıntı yok :)

fatihcastle link=topic=87151.msg1048866#msg1048866 date=1450975003' Alıntı:
Trakya derneğine 1 kasa bira teklif edelim bi olmazsa 2 kasa teklif ederiz olmaz mı[emoji6] abi

İçmesini bilene çok kötü bir teklif olur bu Fatih bir kamyondan aşağısı kurtarmaz :)

Böyle bir olumuşun içinde olmayı isterim, uzun bir yol gibi gözüküyor ama imkansız değil. Öncelikle adımlar belirlenmeli ve adım adım ilerlenmeli. Tüzük ,kurucu üyeler, yönetim vb. bir takım öncelikli konular var. Tabiki bi konulara daha hakim insanların fikirlerini almak gerekli. Sonuçta kurumsal bir yapı olucak ve temelleri hukuka dayanmalı. Ve belli bir para akışı olacağı için bu konulara dikkat edilmeli. Derneğin açılacağı yer yetki alacak kişiler için ulaşım açısından önemli sonuçta toplantılar görüşmeler vs. olacaktır. Konun takipçisi ve destekçisiyim. Oluşturulacak oluşumda görev alıcak kişiler gönüllermi olucak yoksa bu konuda tecrübeli kişilerdenmi destek alınacak. Eğer taşın altına elini koymaya çekimeyen gönüllü arkadaşlardan bi seçim yapılacaksa bende varım. Takipdeyim.

Elimizden gelenin en iyisini hazırız. Bu güzel ülkemiz bence dünyanın cenneti üzerinde bulunduğumuz Anadolu topraklı dünyada en çok çeşide sahip ve en verimli topraklar arasında gösteriliyor. Ülkemizde yetişmeyecek ürün yok denecek kadar az. İnşallah kurulacak dernek sadece Çiftçilerimizin değil bizlere her türlü desteği sağlayan firmalarında yararına olacaktır. Maddi manevi idari ve mülki her türlü sorumluluğa hazırız. Mevlam Ülkemizi daima ebedi kılsın İnşallah..

son cümle siyası amaçla değil tamemem Milli ve Türk 'i iç güdüyle yazılmıştır :)

Ben öğretmenim, aynı zamanda çks lı çiftçiyim, üyelik konusunda devlet memurluğunun sıkıntı olacağını düşünmüyorum. üye olurum Neden bizde de Almanların DLG si gibi bir çiftçi örgütü veya, dernek olmasın

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33