mf nh cekısmesı

Ynt: mf nh cekısmesı

Bu tür kapışmalar doğru sonucu göstermiyebilir.Bir traktör tam gazda max.gücü verir,her iki traktörde aynı güçte ise ,kapışmanın zaten anlamı yoktur.Zaten herkez kendini haklı çıkarır.
Güç işte belli olur.Burada önemli olan ;teknolojik oluşu,pratikliği,yakıt tasarruflulu ve albenisi tercih sebebidir.

maygun10 link=topic=9724.msg110713#msg110713 date=1229442702' Alıntı:
Bu tür kapışmalar doğru sonucu göstermiyebilir.Bir traktör tam gazda max.gücü verir,her iki traktörde aynı güçte ise ,kapışmanın zaten anlamı yoktur.Zaten herkez kendini haklı çıkarır.
Güç işte belli olur.Burada önemli olan ;teknolojik oluşu,pratikliği,yakıt tasarruflulu ve albenisi tercih sebebidir.
gelde bazılarına anlat...

videonun sonunda bi laf var 3085 fiatı çekti abee nası oldu ben anlıyamadım demekki bi anormallik var 3085 in nh ı çektiğini oradakilerde ilk defa görmüş daha öncelerden mf hep malup olmuş eh birazda sevinsin cnm garibanlar hep nh çekecek hali yokya bıktık çekmekten birazda çekilelim deil mi :) :) :)
video tam net deil ama nh sadece firene basıyor asılmıyor ilk asıldığında mf yi sürükledi sonra firene basınca mf sürükledi olsun o kadarcık :)

acar link=topic=9724.msg112734#msg112734 date=1229620592' Alıntı:
videonun sonunda bi laf var 3085 fiatı çekti abee nası oldu ben anlıyamadım demekki bi anormallik var 3085 in nh ı çektiğini oradakilerde ilk defa görmüş daha öncelerden mf hep malup olmuş eh birazda sevinsin cnm garibanlar hep nh çekecek hali yokya bıktık çekmekten birazda çekilelim deil mi :) :) :)
video tam net deil ama nh sadece firene basıyor asılmıyor ilk asıldığında mf yi sürükledi sonra firene basınca mf sürükledi olsun o kadarcık :)
ewet abi adam 3085 fiatı cekti abe nasıl oldu ben anlayamadım diyo ..:D....abi sırf bunlar için 15 tatilde motorları bağlicam...

mancax link=topic=9724.msg113182#msg113182 date=1229640439' Alıntı:
bağla akgul gorsunler bakalım :D
bağlicam ama köyde kmsenn bi tarafı yemez...bağlamaya bi kaç kere dedm yok dediler....1 tane 3.075 1 tanede 285s bizim landiniyi cekecek oldular sence hangisi ceker 1 3075 1 285 yoksa LANDİNİMİ........

arkadasabnde katılıyorum ama gelde bunu mf cılere anlat baktım baktım buranın hangı koy oldugunu bulamamdım bulsam yemın ederım koye gıdıp sorcam bu ısın aslı nedır kesn mf ye suyu basmıslardır orası kesınde td gaza bassa yıne cekıcek
buu arada ordakı motr td95d td85d falan dııl arkaslar sız ınanıonuzmu td95d frene bassa mf onu yıne cekemez bırak asılmayı akgul balamana gerek yok balasan osmanıyeden adanaya kadar surursun 3,085 ı her sey bıter yenılırler sonradan emın ol mf nh yı cektı dıye laf cıkarırlar =)))

hatta gecenlerde 5-6 yıl once polatlı kavun pazarında 80-66 ıle 285 baladılar 80-66 cektı motrdakı adam vıtes deıstırmeye kalktı o boslukta 285 ceker gıbı oldu 80-66 dwırlı asılınca 285 yıne at arabası gıbı geldı arkasından su ana kadar bı mf nın nh cektıgını ılk defa goruyom =))) galıba ayaslı hemserılerımde ılk gormus ınanamamıs