6441 ZETOR İSTANBUL DA ....

selamlar arkadaşlar...yoğun ve yorucu birkaçgünün ardından zetoru istanbula indirdik hayırlısıyla ...yorumlarınızın tümünü okudum ilginizden ötürü çok teşekkür ederim sizlere,biraz vakit sıkıntısı olduğundan kusura bakmayın tek tek cewwap yazamıyorum fakat kısa kısa analatıp merakınızı gidermek istiyorm sonrada foto ve wideo atarım inşallah ...
bugün deneme fırsatım olmadı fazla ama ilk şunu söyleyim ses ve görüntü mükemmel zetorda :)64 70 hp ye göre kalıp işçilik dizayn ve rahatlık güzel 8 10 ton arası bi gübre sardım asfaltta arkasında yük warmı yokmu belli bile olmadı hiç 5. witese düşmedi..

Osman asansor cekiyi.. romorkun oka TAM paralel hizaya getirmissindir insallah.. bi de lastikleri 2 bar yap.. seri 6 ile 10 tonla duzde son gazi goruyosa gercekten garaj motoruymus.. videoyu izliyemedim yalniz..

Romork ceki olarak bi alisirsan baska motora binmeme hastaligi yapar dikkat et:)

Izmittin koyleri istanbulun anadolu yakasina cok benzer.. hic unutmam sene1995-6 lar derince-korfez koylerinde gezerken bildigin okuz arabasi gormustum.. simdiye kadar gordugum en eski en orjinal arabaydi..

1 cift muhacirlerin boz irk okuz.. arkasinda eski tip V kasa odundan araba.. odun teker.. fotograf imkanlari azdi o zaman simdi denk gelse tam nostalji tam antika..

O degil kar yagdi zetordan da osmandan da haber alamiyoz:)