Depo-Garaj İnşaatımız Sonunda Bitti..

her çok güzel güle güle kullanın fakat o boya hiç olmamış yamuk yumuk yeni bi garaj için hiç güzel görünüm vermiyor . bide yanlış anlamassan eger bu 92 000 cok fazla degilmi böle bi yapı için .
Boya konusunda biz de sikayetciyiz. Havalar soguyunca ustalar işi bastan savdi. Gelmez oldular eksikleri baharda tamamlacaz insallah. Renk konusunda da tam istediğimiz renkleri tutturamadik.
Fiyat olarak , temel kazisi yapıldı temele topraklama hatti döşendi vs yani gereksiz şeyler yapildi fabrika düzeni olmasi acisindan.
Zaten sirf prefabrik yabi 8 temel blok, 8 direk, 4 makas, 42 bin tl.

Öncelikle hayırlı olsun. Çok güzel ve kullanışlı olmuş.
Bu sene kendimiz yaptık biz ama demirden beton sadece temelde var. Hatta babamda ipard her yere gelecekmiş projeli yapalım dedi. Biz 35 bine bitirdik. Proje ruhsat şu bu yok. Şu da var tabiki sizin yaptığınız daha iyidir ama aynı işi görecek. Yani demem o ki ben bu iparddan bişey anlamadım. Bu söylediklerim ülkenin destekleme sistemi ile ilgili danışmanlık diye bir şey destek oranını düşürüyor. Proje,ruhsat,abonelik ekstra yük getiriyor.

Boya konusunda biz de sikayetciyiz. Havalar soguyunca ustalar işi bastan savdi. Gelmez oldular eksikleri baharda tamamlacaz insallah. Renk konusunda da tam istediğimiz renkleri tutturamadik.
Fiyat olarak , temel kazisi yapıldı temele topraklama hatti döşendi vs yani gereksiz şeyler yapildi fabrika düzeni olmasi acisindan.
Zaten sirf prefabrik yabi 8 temel blok, 8 direk, 4 makas, 42 bin tl.

sonuc olarak kullanışlı ve güzel bide eksikleri tamamlanırsa ve iyi bi görünüme kavusursa ömürlük yapı . güle güle içini doldura doldura kullanmayı nasip etsin allah.

Öncelikle hayırlı olsun. Çok güzel ve kullanışlı olmuş.
Bu sene kendimiz yaptık biz ama demirden beton sadece temelde var. Hatta babamda ipard her yere gelecekmiş projeli yapalım dedi. Biz 35 bine bitirdik. Proje ruhsat şu bu yok. Şu da var tabiki sizin yaptığınız daha iyidir ama aynı işi görecek. Yani demem o ki ben bu iparddan bişey anlamadım. Bu söylediklerim ülkenin destekleme sistemi ile ilgili danışmanlık diye bir şey destek oranını düşürüyor. Proje,ruhsat,abonelik ekstra yük getiriyor.
Tabi haklisiniz zaten hesaplamamiz uymayip sondaki rakam çıkacağını tahmin etsek bizde projesiz yapardik. Hic degilse gereksiz yere para harcamazdik.
Soyle de birsey var fotoğraflards gormussunuzdur icine bugday yüklüyoruz bu yuzden demir bize uymaz.
sizinki de hayırlı olsun. Allah ağız tadiyla doldurmayi nasip etsin.

Tesekkur ederim.
Insaat biraz dar zamana denk geldi. Kış gelmeden bitsin diye baya eksiklerimiz var.
Prefabrik sistemde cati sacak şeklinde uzayamiyormus. O yuzden icerde kaldi ve köşelerde acikliklar kaldi. Ilk baharda diger eksiklerde beraber onlarda giderilir insallah.
Oneriniz için tesekkur ederim.
Hayirli olsun guzel oldu tam istedigim gibi tlf ozelden gonderirmisin soracaklarim var da