Arkadaşlar yağmurlama borusu tavsiyesi simkar plastik markası nasıl. Yardımcı olur mu

Arkadaşlar bu sene 100 dekar yeri sabit yağmurlama borusu döşeyeceğim nedense bilmiyorum bütün marka bayiler yükselen dolar kurunu neden göstererek fiyatları son iki ay önceki fiyatlara göre yüzde 10 15 zam ladi halbuki doların iki ay önceki fiyatida şu anki gibiydi. Neyse fazla dağitmiyim konuyu şu an en uygun fiyatı simkar plastik veriyor. 0,75 boru 6 mt 21 TL abot uzatma spring beraber 19 TL . bütçeme uygun ama buralarda yeni bir marka daha önce kullanan hiç yok. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun fazla zamanım yok
. teşekkür ederim.

Cevap: Arkadaşlar yağmurlama borusu tavsiyesi simkar plastik markası nasıl. Yardımcı

dostum bende de pilsa vardı arılı vardı sonra yetmeyince sozonun ortasında ilçede ne marka bulduysam onu aldım sert pilas markası valla ne yalan söyleyim gayet iyi borularmış digerlerine göre 2 kat hafifti dandik duruyodu bi işe yaramaz ama neyse diye aldım 4 yıldırda daha ne patlayan ne kafası fırlayan oldu . yani mali gücün neye yetiyosa onu al . en fazla kırılan yerleri sezon sonu yaptırırsın .

Cevap: Arkadaşlar yağmurlama borusu tavsiyesi simkar plastik markası nasıl. Yardımcı

Yağmurlama Boruda Pilsa'nin Uzerine Boru Tanimam.Yavsiyem Budur.

Emre boruyla saldırırım sana :D
Pilsa, Erhas, Fırat, Ege Yıldız, Pimaş, Akplast hepsını kullandık ve kullananları gördük. Arıllı aldık yıllardır rahatız 75 lik 110 luk 160 lık ustunden kamyo gecer tasa düser 100 tabanca cevirecek yere 20 tabanca takarız yinede zaiyat olmadı. 1500 borudan 3 tane patlattım onuda pullkla patlattım. :D

Emre boruyla saldırırım sana :D
Pilsa, Erhas, Fırat, Ege Yıldız, Pimaş, Akplast hepsını kullandık ve kullananları gördük. Arıllı aldık yıllardır rahatız 75 lik 110 luk 160 lık ustunden kamyo gecer tasa düser 100 tabanca cevirecek yere 20 tabanca takarız yinede zaiyat olmadı. 1500 borudan 3 tane patlattım onuda pullkla patlattım. :D

Tmm Abi Kızma :D . Pilsa Suyu Kacirmadigi Icin Agir Oluyor Yalniz Hat Degistirirken Kasta Yapiyorsunuz :)

Arkadaşlar Haklisiniz akplas da şu an ucuz denile bilir. Ama şu anki boruları çok dandik. İkinci alternatifim fırat galiba fiyat bakimindan. Yeni boruları geleçekmiş bakalım dedik simkar ile arasinda 6 bin lira fark oluyor toplamda değer mi bilmiyorum. Simkar plastiki kullanan yada bayilerde bakip kalitesini değerlendirip bilgisi olan varsa lütfen paylassin

pilsa mı aman aman tarlaya boru sererken ömrümüzü yedi. siyah 5 m lik borulardan arılı ve panplast var sıkıntısız kullanıyoruz.

Uzunca süre arılı marka borular kullandık ve hala kullanıyoruz coğu benden büyük 86 nın boruları. Şuan için ekibe 400 tane 90mm 60 tane 110mm ve 50 tanede 140mmPanplast ve 20 tane 140mm akplast girdi. tabanca abotlarıda panplast tı yerini akpınar akona ya biraktı.

Uzunca süre arılı marka borular kullandık ve hala kullanıyoruz coğu benden büyük 86 nın boruları. Şuan için ekibe 400 tane 90mm 60 tane 110mm ve 50 tanede 140mmPanplast ve 20 tane 140mm akplast girdi. tabanca abotlarıda panplast tı yerini akpınar akona ya biraktı.
Hayırlı olsun 110 mm likleri ne kadara aldınız.

bende erhas var fena değl ama geçen aradım 90 mm 80 tl dedi yanlışmı analdım ben
birde markasını bilmediğim birbirine zor geçen borular va 500 kadar onların kafalarını değişsek uygun olu ama beceremedik adapazırnda buldum ye r 30 tl dedi tane nakliye falan değmez dedik kldı 3 sıra döşedim piril yağ ne bulursam kullandım taktım birdahada sökmem..