nadasta patinaj yapmıyor bayılıyor

2009 model eski kasa erkunt 70t var. 3800 saatte. 4lü 13 numara pulluk takıyoruz. nadasta hiç patinaj yaptığını görmedim.cekemediği yerde bayılıyor.vites düşmek zorunda kalıyorum. aynı tarlada 285s 3lü 14 numara pullukla bana tur bindiriyor. arkamda hızlan diye korna basıyor. 2 kez balata değiştirdik. sizin erkuntlarda mı böyle.ha yakıt olarak dönümüne 2 litreyi gecmedi. cok zorlu ağır topraksa 3 litreye yaklaşıyor. nadası yavaş 1 ile yapıyorum.toprak kumsalsa hızlı 1,5 ile gidiyor. cok zorsa toprak takviye yavaş 3 ile gidiyor.ama kesinlikle patinaja kaçmıyor.massey nadasta nasıl bağıyor anlatamam.ama hiç bayılmıyor. çekemediği yerde eşiniyor yinede götürüyor.

Erkunt 3 silindr mf 4 ve erkunt 4 Lu çekiyor.eğer erkunt çift mf tek çekerse anlattıklarınız normal düzeyde.4 çekerin patinaja sarması tek çekrin sarmasına benzemez 4 teker in oldukça daha fazla bir güce ihtiyacı vardır ve bu 3 silindir bi traktorden 4 Lu bir pullukta seri vitesler için patinaj beklenemez

Erkunt 3 silindr mf 4 ve erkunt 4 Lu çekiyor.eğer erkunt çift mf tek çekerse anlattıklarınız normal düzeyde.4 çekerin patinaja sarması tek çekrin sarmasına benzemez 4 teker in oldukça daha fazla bir güce ihtiyacı vardır ve bu 3 silindir bi traktorden 4 Lu bir pullukta seri vitesler için patinaj beklenemez

Erkunt 3 piston ve ağır zaten o zamablar almakla yanlış yapmışsın