CASE JXC 110 a 4 lu 14 lu Pulluk mu 5 li 14 Lu pulluk mu?

Arkadaslar herkese iyi akşamlar case nin 90ligini büyüttük 110 oldu sizce 4 lu 14 lu pullugu kalsın mı? Yoksa 5 li 14 lik ile değiştirsek mi? CASE kullananlardan yorumlar bekliyorum

Öncelikle hayırlısı olsun güle güle kullanın.bahsettiğiniz jxmaxpro 110 olabilir sanırım jxc kasa olarak 75 hp nin üzerinde değil suan.pulluk terciğine değinecek olursak,sert bi arazi yapınız varsa 5liden ziyade 4 lunun buyuk kulaklarını tercih edebilirsinz.4 Lu 16-18 no gibi.eğer orta derece yumuşak kısımlıysa 5 li 12 no ideal olur.bu şartlarda bahsettiğim orneklerle ıı-3 vitesle surum yapabilirsiniz.benim şahsi fikrim eğer araziniz sert kepir kısımlıysa pulluğunuzu değiştirmesenizde olur.seri işçilik yaparsınız.veya tahta doluluğundan aşağıda inersiniz.ama yumuşak kesimliyse 5 li olması zaman ve yakıt olarak imtiyazlı olur

yeni traktörünüz hayırlı olsun. Ben NewHolland TD90'a önce toprağımız ağır killi diye dörtlü 14inc takıyordum yakıtı ortalama 1,6Litreydi şimdi beşli esener kullanıyorum 13inc olarak ayarladım 1,4 litreye düştü.
Beşli takmanızı öneririm. Dörtlü pullukla o traktör boş gibi gider zaten.