John Deere Adına Yakışmayan ÇANKIRI Servisi !!!

Arkadaşlar 2015 model Mart 2015 te teslim aldığım 5055 E traktörüm var. Teslimatta fark edemediğim ŞATIL kolunun plastiğinde ufak bir çatlak var. Bir hata yaparak, bu SÖZLÜ olarak servise bildirdim. ''bunların ufak şeyler olduğunu, hemen halledeceklerini'' söylediler. Kasım 2015 te geldiklerinde sevis müdürü, '' bu işi ücretini ödersem yapacaklarını'' ve en çok sinirlendiğim de bir JOHN DEERE SERVİSİNE YAKIŞMAYAN bir üsluple, ''kiminle konuştuysan o yapsın '' diye cevap verdi. Bende her türlü şekilde hakkımı arayacağım diye söyledim.
Arkadaşlar mesele 3 kuruşluk parça meselesi diyebilirsiniz. Ama benim hoşuma gitmeyen şey; karşıda müşteriyle iletişimi bu kadar kötü olan birisinin ÇANKIRI JOHN DEERE Servis Müdürü olmasıdır.

Bu konuda tüm ülkede vizyon eksiliği var ve müşteri mennuniyeti sıfır tabi aralarında iyi olanlar vardır, ama doğru düzgün traktör parkı olan bayiler çok az, bi örnek vermek gerekirse fendt kutlucan bayileri milyonluk tarım aletleri satıyorlar ama bayileri sanayiden bozma emlakçı yazıhanesi gibi yerler bana komik geliyor nedense :)

Bu konuda tüm ülkede vizyon eksiliği var ve müşteri mennuniyeti sıfır tabi aralarında iyi olanlar vardır, ama doğru düzgün traktör parkı olan bayiler çok az, bi örnek vermek gerekirse fendt kutlucan bayileri milyonluk tarım aletleri satıyorlar ama bayileri sanayiden bozma emlakçı yazıhanesi gibi yerler bana komik geliyor nedense :)

Hz Ali'nin bir sözü var.
"Söz ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz" şeklinde.
Seçim yapmada kadar para esirimiz denilebilir. Sonrasında adil birine esir düşmek nasip olsun inşallah.

Şabanözülü abim. John Deere sana tavsiye ederim. Ls traktör kullanmadım bilmiyorum ama New Holland kullandım. Konfor bakımından traktörde kullanılan malzeme bakımından çok rahat KALİTE fark edilebiliyor. Yakıt biraz fazla. Ama yapılan işe göre değiyor. Ama SERVİS e DİKKAT ET. En ufak şeyi dahi yazılı al.

john deere.com.tr sitesinden yaz hemen dönüyorlar.Çok ilgililer. Bende de pompa sorunu olmuştu istanbul dan bir telefon trafiği oldu anlatamam. 2013 model 5050 ve 5055e john deerem var. Geçen hafta tarlada kalmış. Nazilli servisine aramış çalışan durumu anlatmış motor marş almıyor diye usta tam olarak tarlaya elektrikçiyide alıp gelip sorunu çözüp gitmiş aldığı 100 tl fakat önemli olan o adamın tarlaya kadar gelip sorunu halletmesi. Bidaha alıcak olsam John Deere alırım her ne kadar Landini hastası olsamda.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin18