4x4 sıfır traktör alımı için bilgi lütfen ..!!!!

Merhaba arkadaşlar sizden sıfır traktör alımı için yardım istiyorum bütçe 50-55 bin TL arası sizce hangi traktörü almalıyım ? 50 yada 55 beygir gücü.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Alacagin sifir traktorun bir garantisi var mi peki iyi olacaginin bir cok uyumizden duyuyoruz fabrikasyon hatalar cikiyor. Bu tamamen sanstir yani sonucta bir cuval civata aliyorsun. Tavsiyem iyi bir arastirma yaparak temiz kullanilmis bir traktor bulabilirsinnn 65 beygir ve ustu

Alacagin sifir traktorun bir garantisi var mi peki iyi olacaginin bir cok uyumizden duyuyoruz fabrikasyon hatalar cikiyor. Bu tamamen sanstir yani sonucta bir cuval civata aliyorsun. Tavsiyem iyi bir arastirma yaparak temiz kullanilmis bir traktor bulabilirsinnn 65 beygir ve ustu

Sıfır traktör ler garantili diye biliyorum ama yanılıyor muyum acaba. Evet şans cok onemli dedlginize katılıyorum ama sifir derler ya hep bizde de öyle işte :) yorumlarınız için teşekkür ler

30 40 bin arası verip zetor 6441 alın bakın keyfinize yakıt çekiş konfor sınıfında hiçbir motor rakip olamaz ....ama illaki 0 olacak diyorsanız yerli markalar olablir..ama 50 60 bine warmı bilmiyorum...

Son düzenleme:

zetor 6441 al bak keyfine 30 40 bin arası başka motor arama ....illaki o olacak diyorsan biraz daha eklemeniz gerekebilir bütçeye...

Resimler ve ekler

• IMG_9228.JPG
    IMG_9228.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 92
  • IMG_9212.JPG
    IMG_9212.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 97
  • IMG_9213.JPG
    IMG_9213.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 111
  • IMG_9255.JPG
    IMG_9255.JPG