yeni sırabagımsız sılaj makinam

özbudak internetten gordugumuz bi firma ama buralarda olmayan bi firma ve 65 hp motor çift sıralı yapmaz yaparda oyle yapar . çelikelde td65d ye taktı yaptı ama hem motora yük hemde iş kapasitesi az olur. çift sıra randıman alacak oldunmu en az 90 hp diye bakıyorum ben.
Ya tabiki de güçlü motorla daha iyi olur ama gerçekten kaliteli ve her motorla uyum sağlayan bir makine. Bizim burda 100 makinenin 90 tanesi özbudak 6sı çelmak geri kalanı fimaks ve Çelikel

yaw iş yapmaya kalınca 55likte yapar ama bunun hızıda önemli kamyona biçmeye kalksan kamyonun en agır vitesi 3km filan bu hızı yakalamak gerekiyo ben 110luk erkuntla verim 7 tona çıkınca bu hızı yakalayamıyorum kamyon yarım debriyaj yapması gerekiyo buda istenmeyen bi durum... Ha yanında yine traktör gidiyosa onda sıkıntı yok onda vites bol..
Birde taşıması önemli makına çok ağır ve tek tarafa basıyo hidrolik ve jantların sağlam olması lazım..

yaw iş yapmaya kalınca 55likte yapar ama bunun hızıda önemli kamyona biçmeye kalksan kamyonun en agır vitesi 3km filan bu hızı yakalamak gerekiyo ben 110luk erkuntla verim 7 tona çıkınca bu hızı yakalayamıyorum kamyon yarım debriyaj yapması gerekiyo buda istenmeyen bi durum... Ha yanında yine traktör gidiyosa onda sıkıntı yok onda vites bol..
Birde taşıması önemli makına çok ağır ve tek tarafa basıyo hidrolik ve jantların sağlam olması lazım..
Volkan abi sen videoları izle bi çünkü ben izlediğimde gerçekten takdir ettim. Ama dediğin doğru mısır da önemli

Burda Balcı silajcilik var tonluk 45e paketiyor. Ben de seninkini önce tonluk sanıp ondan sordum

benimkide 500 luk ama makina adına gore değil sılajın durumuna gore paketliyor mesela tonluklar 800 850 kilo arası sılaj paketleyebiliyor pancar kusbesine geldimi benim makina 500 550 kg paket yapıyor tonluklarda ton yapıyodur kusbeyi bi hacmi oluyor pres kazanının içi dolunca hidrolik bar ile fileye geçiyor fileleyip çıkartıyor sılajda düşürme sansın olur mesela benim makina ile 300 kg lık paketler yapabilirim istersem ama pancar kusbesinde olmuyor en az 480 kg.

Büyük pres yaptırsak bile taşımaya sistem yok bizde. Çelikelin 50 kg lik pres makinası var hatta yerlilerde değişik makinalarda var yalnız presi yapınca torbanın ağzını nasıl kapatıyor onu çözemedim. Dikiş olsa hava alır.

Büyük pres yaptırsak bile taşımaya sistem yok bizde. Çelikelin 50 kg lik pres makinası var hatta yerlilerde değişik makinalarda var yalnız presi yapınca torbanın ağzını nasıl kapatıyor onu çözemedim. Dikiş olsa hava alır.

tarladan müsteri getiriyor yere bastırmak yerine paketletmek istiyor biz gelen malzemeyi makina kazanına dokuyoruz makina presliyor fileliyor streç sarıp atıyor paket hesabı paketi 20 tl ye paketliyoruz.