Merhaba arkadaşlar !!! Same tiger 55

Arkadaşlar dün hayırlısıyla same tiger 55 traktörümüzü anlaştık.Sizden kısaca yorumlarınızı bekliyorum.Artı ve eksi yönleri nelerdir ?Şimdiden teşekkürler !!!

Hayırlı olsun..
55 same tiger.. deutz 55 le aynıdır..
sadece çamurluklar kırmızı.. kupa şekli değişik ve kırmızı..
geri kalan herbir parça birebir aynıdır..

aldığın traktöre inanamayacaksın..
400 -500 saatten sonra yakıt ve performans değerleri
seni tam memnun edecektir..
ömürlük makina.. kıramazsın..
yeterki yağını suyunu iyi bak.
dezavantaj bana göre yok o traktörde..
3045 almaya kalksaydın bırakmazdık :)
tekrar hayırlı olsun.

Hayırlı olsun..
55 same tiger.. deutz 55 le aynıdır..
sadece çamurluklar kırmızı.. kupa şekli değişik ve kırmızı..
geri kalan herbir parça birebir aynıdır..

aldığın traktöre inanamayacaksın..
400 -500 saatten sonra yakıt ve performans değerleri
seni tam memnun edecektir..
ömürlük makina.. kıramazsın..
yeterki yağını suyunu iyi bak.
dezavantaj bana göre yok o traktörde..
3045 almaya kalksaydın bırakmazdık :)
tekrar hayırlı olsun.

Yorum için teşekkürler.Bir kaç kişi yok hindistan motorlu filan die çamur attı traktöre bu kadar kötülemek niye yapıyorlar anlamıyorum.

Yorum için teşekkürler.Bir kaç kişi yok hindistan motorlu filan die çamur attı traktöre bu kadar kötülemek niye yapıyorlar anlamıyorum.

valla ben ne kadar hintliysem same deutzda o kadar hintli :)
kısacası hiç alakası yok kardeşim.
italya ve almanyadaki fabrikalarda üretilen bu parçalar
gemi ile gelir deutz Türkiye Gönen tesislerinde montaj olur ve satılır..
bunlar yerli montaj diye tabir edilir..
daha üst modeller direkt yurtdışından monteli gelir..
bu sana diyenler agroplusa'da Çin malı demesinler :)

valla ben ne kadar hintliysem same deutzda o kadar hintli :)
kısacası hiç alakası yok kardeşim.
italya ve almanyadaki fabrikalarda üretilen bu parçalar
gemi ile gelir deutz Türkiye Gönen tesislerinde montaj olur ve satılır..
bunlar yerli montaj diye tabir edilir..
daha üst modeller direkt yurtdışından monteli gelir..
bu sana diyenler agroplusa'da Çin malı demesinler :)

Valla kısacası sameyi kötülüyorlar ellerine ne geçiyorsa artık...elinde kalır satamazsın falan filan bir sürü neden anlıycanız....

hayırlı olsun...samenin yakıtı iyidir seni üzmez ...ikinci eli biraz yavaş olur ama elinde kalmaz gerçe ben 1 yıl oldu satamadım ama:)diğer yerli montaj markalardan bir tık üstündür benim düşüncem ..ama en önemlisi senin yorumun 500 saat kadar kullan servise bir işin düşsün nasıl karşılıyorlar önemli olan o ama senden ricam bütün olumlu ve olumlsuz yönlerini paylaşki insanların hem önyargıları değişsin hem kullanandan direkt bilgiye ulaşsın forumuzun ama cı da bu zaten bilgiyi paylaşamak...

kısaca bana sorarsan birdaha same almam ama sameyi de acımazısca kötüleyemem fiyatına göre teknolojisi süper bende ki avrupa model aldığımda yerli ikinci el bile yoktu o para ya ....güle güle kullan kimseye aldırma...

• Beğen
Tepkiler: Tayfun48
hayırlı olsun...samenin yakıtı iyidir seni üzmez ...ikinci eli biraz yavaş olur ama elinde kalmaz gerçe ben 1 yıl oldu satamadım ama:)diğer yerli montaj markalardan bir tık üstündür benim düşüncem ..ama en önemlisi senin yorumun 500 saat kadar kullan servise bir işin düşsün nasıl karşılıyorlar önemli olan o ama senden ricam bütün olumlu ve olumlsuz yönlerini paylaşki insanların hem önyargıları değişsin hem kullanandan direkt bilgiye ulaşsın forumuzun ama cı da bu zaten bilgiyi paylaşamak...

kısaca bana sorarsan birdaha same almam ama sameyi de acımazısca kötüleyemem fiyatına göre teknolojisi süper bende ki avrupa model aldığımda yerli ikinci el bile yoktu o para ya ....güle güle kullan kimseye aldırma...

yorumun için teşekkürler.