Şu imkanlar bende olsa :D

250 civarı şubesi olan markete ama işçi maliyetleri nedeniyle yapmıyorum artik
bende bu sene hobi amaclı ve deneme amaçlı yeşil sogan yaptım sadece 15 metrekare yerde de maydonuzu merak ettim yaptım deyınce sordum yunus marketemı verdin gunluk bir adam 250 tane bağ yapar galiba ama biçmek nasıl bilmiyorum

bende bu sene hobi amaclı ve deneme amaçlı yeşil sogan yaptım sadece 15 metrekare yerde de maydonuzu merak ettim yaptım deyınce sordum yunus marketemı verdin gunluk bir adam 250 tane bağ yapar galiba ama biçmek nasıl bilmiyorum
Makro market sadece bağlama ile bitmiyor mal kaliteli olacak 2 günde hasat ettiğin mali eritmen lazım 3 gün pazarcı bile almaz nakliye arabasının kasası tahta olacak demir kasalı araba mali pişirir mal inmeden geri gelir v.s v.s sıkıntılı süreç 8 5 çalışan biri iyi çalışırsa 400 ü geçiyor ortalama 250 300 civar toptan 15 -25 kuruş civarı satarsin ...zaten işçi yevmiyesi 60 TL 300 baglasa 20 kuruşa satsan işçi parası ancak çıkar kasa tohum gübre mazot v.s hiç ekleme zarardasin ... İşçiliğini kendin yapıp tere roka üretip lokanta balıkçılara kaliteli ürün yaparsan 35 40 kuruşa satarsin ...

Sent from my Discovery using TrakKulüp mobile app