claas axos 330 cx (YSFTY)

Ustam hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin allah bereketli hasatlar kaldırmayı nasip etsin claas ile :)

Benim TL-90A artık tarlaya gitmeye ayak diremeye başladı herk zamanı süprizle karşılaşmamak için kesin değiştireceğim Yerine En büyük aday t6.160Ac gibi duruyor ama bugun Kayseri Claas bayinin önünde Arion 430 Serisini görünce acaba olurmu diye düşünürken kabin içerine girince hayal kırıklığı yaşamadım değil, alman kalitesi kabinin içine konfor olarak pek yansımamış gibi durdu gözüme +servis sıkıntısı çekeceğimi düşünerek heveslenmeden vazgeçtim :) Neyse uzatmadan allah claas'nızı sarsmasın ustam :)

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

Arkadaşlar cepten herkesi ayrı ayrı alıntı yapıp yanıtlayamadım kusura bakmayın..
claas ve deutz ikilemine sıra gelince. .
deutz 55 ve 75 hp segmentinde gercekten memnun
olduğum ve herkese herzaman tavsiye edebileceğim (3045 hariç) :) kendiminde kullanmaya devam edeceğim
iyi bir marka..
claas ise kendi segmentinde üstün makinalardan biri..

ama şunu iyi anladım birkez dahaaaa..

hiç bir markaya yada nesneye FANATİKLİK yapmayacaksın.

yorumlar için herkeze tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Arkadaşlar cepten herkesi ayrı ayrı alıntı yapıp yanıtlayamadım kusura bakmayın..
claas ve deutz ikilemine sıra gelince. .
deutz 55 ve 75 hp segmentinde gercekten memnun
olduğum ve herkese herzaman tavsiye edebileceğim (3045 hariç) :) kendiminde kullanmaya devam edeceğim
iyi bir marka..
claas ise kendi segmentinde üstün makinalardan biri..

ama şunu iyi anladım birkez dahaaaa..

hiç bir markaya yada nesneye FANATİKLİK yapmayacaksın.

yorumlar için herkeze tekrar teşekkürlerimi sunarım.

İllede MF dediysek bi bildiğimiz var elbet. Ha; bütçe neye uyar ona göre devam ederiz. Asla ve asla almıyacağımız bi kaç marka hariç hepsiyle barışığız.

• Beğen
Tepkiler: historyman