Sulama sistemi 4000 tl

Arkadaslar 5000 m2 alani sulamak icin yagmurlana hesaplattirdim 50 fiskiye takimi mandalli115 boru 8 tane hat vanasi contalar dahil 4000 tl sizce fiyat nasil seker pancari koparatifinden daha uygun fiyat veren varmidir? sulamada tavsiye edeceginiz daha uygun fiyatli tavsiyelerinizide bekliyorum.sipring sulama sisteminde fiyatlar nasil?

50 tabanca çok degilmi 5 dönüme 30 tabanca yeter fiyat araştırması yap pancar iyi fiyat verin gelende markası ne sipring daha az maliyetli olur pancarda verime nasıl etkiliyor öğrenmek gerek

pancar koparatifinden aldım fiyatı banada çok geldi ya hesaplayan arkadaş yanlış anladı veya yanlış hesapladı yada ben anllattım stf firması 5000 m2 için tarlaya teslim 1800 tl fiyat verdi mini sipring için çözemedim bu işi :d

Arkadaslar 5000 m2 alani sulamak icin yagmurlana hesaplattirdim 50 fiskiye takimi mandalli115 boru 8 tane hat vanasi contalar dahil 4000 tl sizce fiyat nasil seker pancari koparatifinden daha uygun fiyat veren varmidir? sulamada tavsiye edeceginiz daha uygun fiyatli tavsiyelerinizide bekliyorum.sipring sulama sisteminde fiyatlar nasil?

Tam olarak hatırlamıyorum Ama biz 28 dönüm fasulye için spring takımı aldık toplam maliyeti bilemicem ama dönümü 400 e mi ne gelmişti sanırsam. Saatten pek bi tasarrufu yok lakin emeği azaltıyor ve çignenmeden dolayı mahsulde oluşan zarar ortadan kalkıyor. Tek sorun iplikleri açmak biraz uğraştırıyor ama hat değiştireceğini düşünürsen yine artı bi avantaj sanlıyor.

yesilkik sulayacam gecen yil salma suladim baya ugrastirdi beni.Hemde su yetersiz kaldi...Kuyu keson kuyu 5 metre derinlikde 3 - 4 metre genislik var damlamanin filitre sistemini uygulayabilirim aslinda...
Dose mini sprik sistemi kafan rahat etsin ;) sprik ucluklari 2mm den buyuk olunca tikanma olayi cok nadir oluyor. Yanliz fiyat yine fazla. Stf boru satmiyodu gecen yil sordugumda. Ben gecen yil karbir plaatikten aldim 125 dekar\27 bin tl. Bu yil da olsun 30 bin tl. Fiyat biraz fazla gbi. Yinede sorustur. Ayrica sulayacagin alan cok kucuk bi alan. 75mm mandalli boru fazla bile gelir. Buyuk boru almana gerek yok. Kaba bi hesapla sana 50 sprink, 17 abot. 34 mandalli boru. 380m hortum. 34 cubuk demir. Ve bunlarin baglanti aparatlari. Ben cok bise tutacagini sanmiyorum tavsiyem dedigim gibi Boru abot ve hat vanasi icin Akplas. Sprik ve yardimci butun elemanlar icin karbir. Kazancin bol olsun.