60hp Traktore Uygun Santrafuj

S.a. arkadaşalar eski traktör malzemelerini satlıga çıkarttık bakmak isteyen bu linkten bakabilir suan için bize 60hplik traktore uygun 6" santrafuj gerekiyor siz hangi marka önerirsiniz.Şuan ki başovalı fiyat 4300tl kılınç 3300tl çumrada sanayi yapımı var demirciler marka 2600tl biz başovalı almak istiyoruz fakat fıyatlar yuksek sizin onereceginiz herhangi bir marka var mı salma suda yuksek su cıkarabılecek?

domak dkp 606 fıskıye için domagın en güçlü ürünü max 400 ton saat e kadar su çıkarır ama verimli olmaz optimum hali 350-400 kuyruk mili hızında yaklasık 33 hp kuyruk güç ihtiyacı ile 300-330 ton su çıkarır 130-140 tabanca basar die düşünüyrum. dkp806 ise basıncı düşük fakat su miktarı yüksek olan model yaklasık 350-400 kuruk milinde 38 hp kuyruk mili güç ihtiyacı ile 550-600 ton saat su basabilir ama tabancaya basma kabiliyeti yok salma su
-ben dkp 606 yı salma suda kullanıyorum saatte 350-400 kuyruk devri ile 3 litre yakıt ile 330 ton su çıkarıyorum oldukça verimliben aldıgımda dkp 806 olsaydı salma su için onu alırdım ve domaklar gerçekten çok kaliteli ürünler 5 senedir hiç problem yasamadım.

Son düzenleme:
domak dkp 606 fıskıye için domagın en güçlü ürünü max 400 ton saat e kadar su çıkarır ama verimli olmaz optimum hali 350-400 kuyruk mili hızında yaklasık 33 hp kuyruk güç ihtiyacı ile 300-330 ton su çıkarır 130-140 tabanca basar die düşünüyrum. dkp806 ise basıncı düşük fakat su miktarı yüksek olan model yaklasık 350-400 kuruk milinde 38 hp kuyruk mili güç ihtiyacı ile 550-600 ton saat su basabilir ama tabancaya basma kabiliyeti yok salma su
-ben dkp 606 yı salma suda kullanıyorum saatte 350-400 kuyruk devri ile 3 litre yakıt ile 330 ton su çıkarıyorum oldukça verimliben aldıgımda dkp 806 olsaydı salma su için onu alırdım ve domaklar gerçekten çok kaliteli ürünler 5 senedir hiç problem yasamadım.

Usta sana aynen katılıyorum 5 6yildir kullanıyorum sıfır sıkıntı problemsiz kullandım fakat simdi millet tutulmuyor diyor herkezde birer kılınç ve basovali var fiyatlarida uçuk bakalım ne yapcaz ama aklımda domakta var

yok kendisi çekemez doldurucan alıcı uzunsa işte o yoruyor. fark atarmı bilmem fark atmasa bile geride kalmaz ayrıca malzeme olarak kaliteli düzgün bi pompa
http://www.domak.com.tr/tr/domak-pompa-urunleri-detay.asp?CatId=69
üstekilerde su normal ama basma yüksekliği çok tabanca için sanki
- alttakilerde ise su çok basma yüksekliği az salma sulama için daha uygun gibi
- tabi arazi yapısı önemli yüksege basacaksa üsttekiler daha iyi yok düzlükse alttakiler daha verimli olabilir
ama her hangi birisi senin 5 liğin 2 katı su verebilir

Baktım usta fiyat tam 3 bin bakalım burada ki somak ile Konuşayım eskiyi kabul ederse domak 6li alalım basma yüksekliği önemli değil arazi dümdüz sadece pancara ilk iki suyu yağmurlama veriyorum o sıkıntı cikarabilir