Erkunt 110 Lüks Fiyati hakkinda yardim Acil.

Bütünlemeler yüzünden yine konuyu takip edemedim. Kendime kizdigim konulardan biride bu konu aciyorum illa birsey cikoyor cogunu takip edemiyorum. Kusura bakmayin. Babama dedim 110 ona vericegimize ikinci el bakalim. Bayi de yardimci olmus kirklareli de birtane 1300 saatte bulmuslar. 75 bin e el sikismislar. Bence 1300 saat icin 35 bin fark verilmez. Boylesi daha mantikli oldu. Motor 2013 model 1300 saatte. Nerdeyse daha yeni sayilir. El sikismislar. Yarin kubota yi alip erkunt u getireceklermis. Bende persembe imza atmaya gidicem butunlemelerim bitince. Bu yasta borclu oluyorum :) iyi yani bankalar beni erken tanidi puanim yukseliyor guven puani artiyor :) ama borc ta hic sevmedigim birsey. Kubota yi forumdan birine vermek isterdim ama kismet olmadi. Simdi bayi uzerine 3-5 ekleyip saticak. Persembe gidince kismet olursa fotograflari da paylasacagim

Bu arada yazim hatalari icin affola telefondan bukadar oluyor :) Erkunt u sevmezdim ama bayileri gezerken biraz beyendirdi kendini. Kompresoru olmasi hosuma gitti icerdi toz pislik barindirmam uflerim hemen pratik birsey. Ustumu basimi uflerim. Koltugu falan da ergonomik geldi birax. Du bakalim tarlada ve yakitta kendini sevdirecek mi :) simdi youtube ye haşmet 110 yazarak devam edicem tabikide :) sonrada trakkulupte okuyarak devam edicem :) Biz trakkulup olarak toplu traktor pazarligina otursak aslinda cok iyi seyler basarabiliriz. Icimizde pazarliga eli agzi yatkin cok abi arkadas var :) destekleriniz icin tesekkurler

Bu arada yazim hatalari icin affola telefondan bukadar oluyor :) Erkunt u sevmezdim ama bayileri gezerken biraz beyendirdi kendini. Kompresoru olmasi hosuma gitti icerdi toz pislik barindirmam uflerim hemen pratik birsey. Ustumu basimi uflerim. Koltugu falan da ergonomik geldi birax. Du bakalim tarlada ve yakitta kendini sevdirecek mi :) simdi youtube ye haşmet 110 yazarak devam edicem tabikide :) sonrada trakkulupte okuyarak devam edicem :) Biz trakkulup olarak toplu traktor pazarligina otursak aslinda cok iyi seyler basarabiliriz. Icimizde pazarliga eli agzi yatkin cok abi arkadas var :) destekleriniz icin tesekkurler

Hadi hayırlı olsun :)

Erkunt gelince bi kubo erkunt karşılaştırması yaparsın bakalım kuboyu arıcak mısınız ? :D

• Beğen
Tepkiler: Berkay BASKIN
Hayırlı olsun kazasız belasız bereketli bir şekilde kullanmanız dileğiyle [emoji4]

Cok sagolasin insallah yaninda bereket ve hayir ile birlikte gelir. Birde dikkat ettigim konu var. Isterim ki satarken sahibinin gozu kalmamistir. Ah ederek satilmamistir.

Kubota hangi modelden neden degistiriyorsunuz?

Babam biraz kabininin dar olusundan sikayetciydi. Kisin gume ye falan gidiyo. Yazin da tarlaya giderken motorun icini tika basa toldurmayi seviyo ivir zivirla. E bide yanina muhabbetci de seviyo. Birazda kendimizin aldigi bir karardan dolayi bu sonuca ulastik. 2011 model M9540

Hadi hayırlı olsun :)

Erkunt gelince bi kubo erkunt karşılaştırması yaparsın bakalım kuboyu arıcak mısınız ? :D

Sağolasin.
Her sira basinda donerken kubota kendini hatirlaticagina eminim :) Shuttle yi saymiyorum bile :) Allah kaza bela vermesin de oyle kullanalim insallah. Drdiğim gibi erkunt a ben zaten negatif bakiyordum surekli biraz icine binince notr oldum. O yuzden biraz sivri bir sekilde karsilastirma yapicam. Notr olma sebebimin buyuk kismi da beni etkiledigi pek sayilmaz ama simdi yeni bi heyecan ya o yuzden :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun yerliler içinde erkunt kalite ve sağlamlık yönünden birinci sıradadır benim gözümde. Fabrika traktörün arkasında.
Erkunttan tek sikayetiniz duman atması olacaktır. İlk sahibine ulaşın, pompa ayarı yaptırmış mi öğrenin. Yaptırmamış ise ilk iş pompasını söktürüp bandırma yada eskisehirdeki ustaya ayar yaptırın. Çok faydası oluyor.
Kullanım ve teknik konularda forumda erkunt bölümünü iyice inceleyin. Çok yararlı bilgiler mevcut.

• Beğen
Tepkiler: Berkay BASKIN