Erkunt 110 Lüks Fiyati hakkinda yardim Acil.

Birazdan erkunt bayiine gidicez 110 luk erkunt icin. Bi ugradigimizda bize 110 bin fiyat vermisti. Sizce cok mu ? Sizin oralarda bu motorun aliri ederi kac para dir ? Yardim ederseniz sevinirim. Bu arada kubota isteyen varsa bana ukassin. Motor galeriye gitmesin bari.

Sabah çıktık Lüleburgaz Babaeski gezdik. Tümosan ın fiyatları resmen hortlamış. 9115 Maxima ya 127 dedi. Bende 5H.100 Landini 143 olduğunu söyleyince müsade isteyip kalktık. Kapıdan çıkarken yarın tekrar bi görüşelim dediler. Landinici Kubota yı 81 e tuttu. Tümosan cı 68 e tuttu. Eee 5h100 ile maksima arasında 10 bin gibi bi değer kalmış oluyo. 10 bin daha verir Donanımlı Landini alırım. Sıra Erkunt a gelince Bu gün Antalyadaymış. Giderkende aramadık hiç geliyoruz diye. Yılın başı toplantıları varmış. En son öyle muhabbet arasında 110 dahada Birşeyler yaparız demişti. Yani hem tümosandan ucuz hem kompresör. Vitesten buçuk falan var erkuntta. Kanımız bayağı ısındı erkunta. Ben bukadar sevmezdim erkuntu :D

Edecek de Fatih, ben Trakkulüp sayesinde liste fiyatından pazarlık yapıldığını öğrendim. Bunu bilmeyenlerin 2012 yılında takasla liste fiyatının da üzerinde fiyata traktör aldığını biliyorum. Adamlar liste fiyatı 41.000 olan kabinli Kısmet 55'i 1994 model 240'ı takas yaparak 42.000'e aldılar. 240 14.000 ederdi,19.000 saydılar. Kısmet'i 42.000'e verdiler. Ne kadar fark olur hesap edemiyorum.
Belediye için de bayiye geliş fiyatından artan fiyatın yarısı alana, yarısı satana o zaman.(Günahları boynuna)

• Beğen
Tepkiler: Berkay BASKIN
Edecek de Fatih, ben Trakkulüp sayesinde liste fiyatından pazarlık yapıldığını öğrendim. Bunu bilmeyenlerin 2012 yılında takasla liste fiyatının da üzerinde fiyata traktör aldığını biliyorum. Adamlar liste fiyatı 41.000 olan kabinli Kısmet 55'i 1994 model 240'ı takas yaparak 42.000'e aldılar. 240 14.000 ederdi,19.000 saydılar. Kısmet'i 42.000'e verdiler. Ne kadar fark olur hesap edemiyorum.
Belediye için de bayiye geliş fiyatından artan fiyatın yarısı alana, yarısı satana o zaman.(Günahları boynuna)
Vicdan meselesi bu aslinda suc erkuntun burda sitesinde liste fiyati acikliyor ama bayiye fazla karli fiyat veriyor yaz oraya110 bayiyede de gersini sen dusun ister düş ister düşme