"SEYHAN KİMYA" Kuruldu.

Allah muvaffak etsin.
Gonul rahatligiyla gubre alabilecegimiz bir firma kuruldugu icin bizde sevincliyiz
Allah razı olsun. Gübre işi inşallah bir sonraki aşama olacak. O zamana kadar piyasada "Toprak Düzenleyici" ile satış yapacağım. Sizlerden destek bekliyorum. Hem tarım yaptığımız servetimizi yeniden canlandıralım hemde çevrenize, çevremize duyuralım. Duyuralım ki bu işi merdiven altı yapanlar, çiftçiyi kazıklayanlar ürksün. Desteklerinizi bekliyorum.

Allah kolaylık versin bol ve helalinden kazanç getirsin
Amin inşallah. Benim Allahımdan istediğim helal kazanç ve ürünleri kullanan çiftçilerin memnun kalması.

Hayırlı olsun bol kazançlar
Sağol kardeşim. İnşallah.
Abim hayırlı olsun. Allah yüzünü kara çıkartmasın. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın. Trakkulup' ten aramızdan böyle birinin çıkması çok güzel.Tebrik ederim.

İlerleyen zamanlarda Herbisit işine de bir el atarsın belki :) (Söylemek kolay :D)

Bu arada abi ürün ambalajları ne kadar dikkat çekici olursa o kadar iyi. Estetik biz farketmesek bile her konuda çok önemli. Ben bilmediğin 2 farklı markanın ürünü seçerken direk görselliğe bakıyorum eminim tek değilim bu konuda. Ayrıca internet sitesi kurdunuz mu abi ya da kurmayı düşünüyoz musunuz ? Şuan baktım ama bulamadım.
Şimdi kardeşim herbisist, pestisist, fungusitler için erken. Onlar apayrı bir oluşum istiyor. Ama firmam köklendiği zaman neden olmasın. Zor birşey değil. En kalitelisinide yaparız evelallah.

Ambalaj dediğin gibi çok önemli. Hem kaliteli gösterecek, hem zengin duracak hemde güven verecek.

web sitesi kurulmadı. Bunun nedenide daha üretime başlamamış olmam. Maliyetler değişken. Üretime başladığım zaman kuracağım inşallah. Zor birşey değil. :)

Çok teşekkür ediyorum sağol varol. Çevrenede duyurmanı isterim. Reklamımızı yaparsın inşallah. :)
Konuyu geyik bölümüne açmayaydın iyiymiş :D
Araya salça olmayaydın iyiymiş. Bilader yöneticilerden istiyorum konunun ilgili bölüme taşınmasını :p
Allah utandırmasın, Dürüstlüğün arandığı bir piyasada, dürüst bir kardeşimiz bizim için büyük bir kazanç
Eyvallah sağol abim. Kesinlikle haklısın. Dürüstlük bu piyasada malesef ki çok az. İnşallah bu sektörde, bölgelerimizde dürüstlüğüyle, başarısıyla, çiftçiye faydasıyla tanınan bir şirket, bir marka olmayı Allahü Teala nasip eder. Desteklerinizi bekliyorum abi.
Hayırlı olsun Doğancan. Başarılı olacağından eminim. İnşallah birçok çiftçinin ürünlerini kullandığını görürüz. İsim olarak herkes Hümikcan diyecektir büyük ihtimal...:D Bidon rengi olarak dikkat çekici ve tasarımı değişik bir bidon olursa iyi olur diye düşünüyorum. Renk bilmiyorum istediğin renk yapabiliyorlar mı? Ama yeşilin tonları olabilir. Bitkiyi beslediğine dair fikir vermesi açısından yeşil iyi olur diye düşünüyorum.
Sağol Erkan. İnşallah dediğin gibi birçok çiftçi ürünlerimizi kullanır. İnşallah kullanan çiftçilerimiz, topraklarımız faydasını görür, bereketini yaşar.
Hümikcan güzel bir isim. Birde slogan buldukmuydu :D
Renk olarak yeşil tonları olabilir. Ben birde koyu kırmızı bidon ve metalik yaldız düşündüm. Etiket içinde siyah ve yaldız renklerinin karışımı olabilir. Sizlerden bu konuda da destek bekliyorum. Amacım ucuz ve basit görünmemesi. Çok sağol. Çevrenize duyurmanızı isterim. Özellikle sizin bölgede önemli bir bölge. :D
Şamata bir yana hayırlı olsun kardeşim :)

Hümikcan'ı kendisi bile düşünüyor :D
Sana distrübütörlüğü vermesem mi ? :D :p ;D
Allah Muvaffak etsin. Genç yaşta tebrik etmek istiyorum. Allah ın izniyle inşallah Tarımın geleceğinde önemli rol oynayan kimya alnında büyük atılımlar atmanız dileğiyle.
Sağol kardeşim. İnşallah muvaffak oluruz. Sizlerin desteğiyle ancak büyüyebiliriz. Çevrenizde reklam, tanıtım, muhabbet arasında bahsetmek büyük fark yaratacaktır.
Sağol abi. Teşekkür ederim.
Şöyle bir şey olabilir:

http://www.pinarmaksanplastik.com.tr/urunler/ibrik.jpg

Şaka bir yana hayırlı olsun Doğancan'ım. Ayık bir zamanda önerileri listlelicem..
Sağol abim. Bekliyorum. :D Ama ibrik iyi olmuş :p
Hayirli Olsun Abi.Bol Kazanclar.
Sağol kardeşim inşallah. Desteklerinizi bekliyorum.
hayırlı olsun, başarılar dilerim. dürüst ve hakkıyla çalışan insan her zaman kazanır, çiftçilerimizde farkına varacaktır yakın zamanda.
Sağol kardeşim. Kesinlikle haklısın. Bu sektörün dürüstlüğe, hakka ihtiyacı var. İnşallah muvaffak oluruz. Desteklerinizi bekliyorum.
Hayırlı olsun gardasım Böyle sade bir açılış olmaz bir dana devireydik keşkem
Açılışı yapmadan beni devirecen sen anlaşıldı. Kurban olarak beni mi seçtin coyote ;D Sen bana orada bayii ayarla ben gerekeni yaparım. 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 bidon ümikcan. Patron çıldırdı gayırı :D
Hayırlı olsun kardeşim. Bayilerim antalyadan gelsin tek tek gorusecegim. Şuan tohum firmasi reklam parasini ezmek ve ezdirmekle mesguller
:D Eyvallah abim sağol varol. Desteğini bekliyorum. Buradaki arkadaşlar gibi Bilgili ve işini hakkıyla yapan bir abimsin. Güzel şeyler olacaktır.
Hayırlı olsun Doğancan inşallah beklediğin karşılığı alırsın Allah yüzünü her daim güldürsün çıktığın bu yolda başarılar dilerim..
Çok sağol Süleyman. İnşallah dediğin gibi yüzümüz güler. Özellikle senin bölgende desteğini bekliyorum. Tek tek dolaşacam nasipse.
Hayırlı olsun.Bol kazançlar..
Sağol abim. Teşekkür ederim. Desteklerinizi bekliyorum.
Doğancan hayırlı olsun hepimize. ..
üretime geçip dağıtım yapmaya başladınmı...
Erzurum bayisi benim ona göre. .
bizimkilere anlatana kadar aklım çıkar ama çalışacağım. .
seni bekliyorum.. hadi yapalım ..
Eyvallah Yusuf abim. Sağolasın. Varolasın. Yakındır inşallah o güzel günler. Abim anlatmazsak olmaz. Anlatacağız ki çiftçilerimiz bilinçlensin. Doğru şekilde kaliteli ürünleri kullanıp bereket alsınlar.

• Beğen
Tepkiler: Gaia ve kubilay07
SEYHAN KİMYA
"Sürdürülebilir Tarım"

Bence böyle olmalı slogan nereye çekersen gider oldu kimi ekonomisinden anlar kimi kalitesinden anlar kimi fiyat/performans der geçer
Du bakem değerlendircez gayri :)
Hayırlı uğurlu olsun Dogancan abi isinde inşallah mufakkak olursun bizde kaliteli ürünler kullanırız...
İnşallah kardeşim inşallah. Desteklerinizi bekliyorum.
Hayirlı uğurlu olsun Allah hayirlisindan bol kazanç verip
emeğini zayi etmesin sen bi yola girdin Allah utandırmasın elimizden gelen desteği yapacağız insallah

Eyvallah abi sağolasın. İnşallah hep birlikte güzel işler başaracağız.

• Beğen
Tepkiler: fatihcastle
Bu zorlu yolda Allah yardımcın olsun. Gösterdiğin cesaret ve girişimcilik için ayrıca tebrik ederim. Tarimin içinden gelen biri olarak aldığın eğitim, yaptigin araştırmalar ve trakkulup gibi buyuk bir ekibin desteği ile hedeflerine ulaşacağına canı gönülden inanıyorum. Islerinde kolaylıklar dilerim.

Bu zorlu yolda Allah yardımcın olsun. Gösterdiğin cesaret ve girişimcilik için ayrıca tebrik ederim. Tarimin içinden gelen biri olarak aldığın eğitim, yaptigin araştırmalar ve trakkulup gibi buyuk bir ekibin desteği ile hedeflerine ulaşacağına canı gönülden inanıyorum. Islerinde kolaylıklar dilerim.

Sağolasın abi. Bizler ne için yetiştirildiysek onu yapmaya çalışıyoruz gayret gösteriyoruz. Vatanımıza, Türk Tarımına katkımız olursa ne mutlu bize. Dediğin gibi gerçekten zorlu bir yol. Kolay değil. Destekleriniz ile inşallah başarılı olacağız.

Dogancan hayırlı olsun kardesim cok sevindim
Bidon kahverengi, etiket hardal sarısı olursa iyi dikkat çekecektir diye düsünüyorum yada beyaz bidona kahverengi etiket, beyaz yazı
Isime gelince humikcan kulağa hoşgeliyo en azından bi manâsı var aramızda :)

Dogancan hayırlı olsun kardesim cok sevindim
Bidon kahverengi, etiket hardal sarısı olursa iyi dikkat çekecektir diye düsünüyorum yada beyaz bidona kahverengi etiket, beyaz yazı
Isime gelince humikcan kulağa hoşgeliyo en azından bi manâsı var aramızda :)

Eyvallah kardeşim sağol varol. Düşüncen güzel, listeye ekleyeceğim. İsim babasıda sen olacaksın galiba :D Allahın izniyle ve sizlerinde destekleriyle güzel olacak inşallah.

Allah razı olsun. Gübre işi inşallah bir sonraki aşama olacak. O zamana kadar piyasada "Toprak Düzenleyici" ile satış yapacağım. Sizlerden destek bekliyorum. Hem tarım yaptığımız servetimizi yeniden canlandıralım hemde çevrenize, çevremize duyuralım. Duyuralım ki bu işi merdiven altı yapanlar, çiftçiyi kazıklayanlar ürksün. Desteklerinizi bekliyorum.
hele sen süreci tamamla bende analizileri yaptırayım hemen başlayalım alışverişe
ben yeniliklere çok açık bir çiftçiyim

Hayırlı olsun.
Satış politikası olarak kaliteyi seçiyor olmanıza sevindim.

Çiftçi zihniyetini bilip ona göre hareket etmek faydalı olur bence. Bazen gördüğüne bile itimat etmekte zorlanan meslektaşlarımız varken tanıtımı tarifle, izahla kabul ettirmek zor olacaktır. İmkanlar dahilinde demonstrasyonları çiftçilerin her an görebileceği yerlere kurmak çok önemli, bunlar araştırma enstitüleri de olabilir.
Sizde bilirsiniz ama yinede söylemeden geçemeyeceğim, en iyi reklam insanın yaptığı reklamdır. Müşteri memnuniyeti ( belki her şartta olmaz ama ) azami seviyede tutulursa menfaatinize olacaktır. Sonuçta belki o kişiden kar elde edilmez veya size müşteri kazandırmaz ama en azından kötü reklam yapmamasına engel olmakta bir nevi kar sayılır.

Tavsiyelerim asla akıl vermek niyeti ile olamaz. Sadece sektörde o kadar çok haksız kazanç elde eden var ki dürüstler için önemli, paralı ve at koşturulacak koskoca bir alan var. Buradan yürümenizi şahsen arzu ederim bu sebeple yazma ihtiyacı hissettim.

Allah yardımcınız olsun. Başarılar..

Not : Son tavsiye.. Para bozmasın;)

hele sen süreci tamamla bende analizileri yaptırayım hemen başlayalım alışverişe
ben yeniliklere çok açık bir çiftçiyim
İnşallah. Toprak analizi yaptırmak çok önemli. Ürünün toprakta nasıl çalıştığını daha iyi gözlemlersiniz.
Hayırlı uğurlu olsun.Herkez kalite ariyor
Kesinlikle. Kalite olmalı zaten bu sektörde. Ama malesef kalite aranırkende ürün öldürülebiliyor kullanıcı tarafından.
Hayırlı olsun doğan can başarılar dilerim
Sağolasın biladerim. Teşekkür ederim.
Hayırlı olsun, başarılar dilerim. Yapacağımız birşey varsa haber etmen yeterli.
Eyvallah sağol abi. Firma bölümüne Seyhan Kimya diye bir bölüm açılırsa çok iyi olur 😃 Yüzsüzlüğün bu kadarı. Web sitesi içinde tavsiyelerinizi bekliyorum. Nasıl bir site olmalı, kime güvenebiliriz, maliyeti ne kadar olur gibi konuşarda yardım ederseniz çok memnun olurum abi.
Hayırlı olsun.
Satış politikası olarak kaliteyi seçiyor olmanıza sevindim.

Çiftçi zihniyetini bilip ona göre hareket etmek faydalı olur bence. Bazen gördüğüne bile itimat etmekte zorlanan meslektaşlarımız varken tanıtımı tarifle, izahla kabul ettirmek zor olacaktır. İmkanlar dahilinde demonstrasyonları çiftçilerin her an görebileceği yerlere kurmak çok önemli, bunlar araştırma enstitüleri de olabilir.
Sizde bilirsiniz ama yinede söylemeden geçemeyeceğim, en iyi reklam insanın yaptığı reklamdır. Müşteri memnuniyeti ( belki her şartta olmaz ama ) azami seviyede tutulursa menfaatinize olacaktır. Sonuçta belki o kişiden kar elde edilmez veya size müşteri kazandırmaz ama en azından kötü reklam yapmamasına engel olmakta bir nevi kar sayılır.

Tavsiyelerim asla akıl vermek niyeti ile olamaz. Sadece sektörde o kadar çok haksız kazanç elde eden var ki dürüstler için önemli, paralı ve at koşturulacak koskoca bir alan var. Buradan yürümenizi şahsen arzu ederim bu sebeple yazma ihtiyacı hissettim.

Allah yardımcınız olsun. Başarılar..

Not : Son tavsiye.. Para bozmasın;)
Eyvallah abi. Ben bu işe sınırları belli olan bir bütçe ile girdim. Malum anne baba devlet memuru olunca yapacak pekde bir şey kalmıyor. O yüzden ilk aşamada işi 1 sene boyunca sirküle edecek kadar satış yapmalıyım. Demonstrasyon çalışmalarını sizler yapacaksınız abi. Reklam çalışmalarını bir nevi sizler yapacaksınız. Ürünü kullanıpta memnun kaldınız mı zaten kendiliğinden tanınma sağlanır. Bırada dikkat edilmesi gereken husus konunun açılışında bahsettiğim gibi, bu ürünün bir hormon, sihirli değnek yada çok özel bir gübre olmadığıdır.
Para inşallah bizi şımartmaz abi. Varlığıda gördük yokluğuda.
Hayırlı olsun Doğancan bidon rengi yeşil kapağı beyaz olabilir, ilk ürünlerin denemelerini trakkulüp üyelerine yaptırabilrsin.

Listeye ekledim bilader. Hayırlısıyla üretime geçeyim, gelen siparişleri anında göndereceğim. Sağolasın

• Beğen
Tepkiler: meskisehiri