"SEYHAN KİMYA" Kuruldu.

Abi tekrardan hayırlı olsun. Hümik asit üretimi bu sektöre girebilmek için en iyi başlangıç noktası o yönden iyi seçim oldu. Bunu gübre fabrikasıyla devam etirmek gerek tabi eski trakkulüp üyelerine indirimli olması şartıyla :D Bende burdaki bayilere elimden gelen reklamı yaparım bi kaç tanıdık var.

Hayırlı olsun Allah utandırmasın abim Edirne Merkezde mi yaşıyosun ? Üretimi labaratuarda mı yapıyosun bir gün gelip tanışmak yaptığın işleri görmek isterim abi..
Sağolasın Rahman. Keşanda ikamet ediyorum. Üretimi 200 metrekare üzerine kuracağım bir tesisde yapacağım. Tabiki buyur gel ama tesis kurulduğu zaman gelsen daha gaydalı olur. Şimdi gelsen boş dükkan 😁 ama ben edirneye geleceğim. Orada da görüşürüz. Seni keşanada beklerim. Tel numaram: 0531-858-44-02
Abi tekrardan hayırlı olsun. Hümik asit üretimi bu sektöre girebilmek için en iyi başlangıç noktası o yönden iyi seçim oldu. Bunu gübre fabrikasıyla devam etirmek gerek tabi eski trakkulüp üyelerine indirimli olması şartıyla :D Bende burdaki bayilere elimden gelen reklamı yaparım bi kaç tanıdık var.
İnşallah kardeşim güzel olur. Zaten şu an için size olan maliyeti minumumda tutuyorum. Vallaha desteğinizi bekliyorum. Sağlam bayiler ile çalışmam gerek. Gidip konuşursan iyi olur ürünün tanıtımı açısından :)

Sağolasın Rahman. Keşanda ikamet ediyorum. Üretimi 200 metrekare üzerine kuracağım bir tesisde yapacağım. Tabiki buyur gel ama tesis kurulduğu zaman gelsen daha gaydalı olur. Şimdi gelsen boş dükkan ama ben edirneye geleceğim. Orada da görüşürüz. Seni keşanada beklerim. Tel numaram: 0531-858-44-02

Tamam abi tesis kurulduğu zaman haberimiz olur zaten paylaşımlardan takipteyim sağolasın :)

• Beğen
Tepkiler: doganbey1
Sağolasın Rahman. Keşanda ikamet ediyorum. Üretimi 200 metrekare üzerine kuracağım bir tesisde yapacağım. Tabiki buyur gel ama tesis kurulduğu zaman gelsen daha gaydalı olur. Şimdi gelsen boş dükkan �� ama ben edirneye geleceğim. Orada da görüşürüz. Seni keşanada beklerim. Tel numaram: 0531-858-44-02

Tamam abi tesis kurulduğu zaman haberimiz olur zaten paylaşımlardan takipteyim sağolasın :)

Tamamdır kardeşim inşallah. :)

Hayırlı uğurlu olsun Doğancan, Mewlam gönlüne göre wersin her şeyi...

Üçkağıtın en bol olduğu sektörlerden biridir gübrenin her hali....

Bu nedenle sadece salt kalite olarak hareket et, az sat kârlı sat, sonrasında piyasaya ayak uydurursan bozuşuruz ona göre :)

Hayırlı olsun.

Resimler ve ekler

• bidon-banner.jpg
    bidon-banner.jpg
    28.3 KB · Görüntüleme: 99
Hayırlı olsun, ambalaj önerisi ne gelince ;şu ana kadar bir çok firma tarafından cazip renkli, ilginç şekilde bidonlar kullanıldı. Bu ambalaj lar bir yere kadar ürünü sattılar.Ancak artık şahsım dahil bir cok çiftçi de gördüğüm şey bunların insanda" sahtecilik duygusu "uyandırıyor olması.Örneğin tohum kaplama aparatları kutuları çok güzel,atmaya kıyamazsın...
Nacizane tavsiyem, beyaz ambalaj renginden hareket etmen, %10-20 tram edilmiş gri ve sarı renkler kullanman.Yani klasik gübre renkleri kullanman gerek yok sa tüketici cicili renklerle önceki kandırılmışlığını hatırlayacak....

Sağolun teşekkür ederim.
Hayırlı olsun Doğancan, tebrik ederim, Allah muvaffak eylesin.
Eyvallah abi. Teşekkür ederim. Sağol varol. Sizin arazilerde artık Seyhan Kimya'nın sesi yankılanacak. :)
Hayırlı olsun abi.
Eyvallah kardeşim sağol.
Hayırlı uğurlu olsun Doğancan, Mewlam gönlüne göre wersin her şeyi...

Üçkağıtın en bol olduğu sektörlerden biridir gübrenin her hali....

Bu nedenle sadece salt kalite olarak hareket et, az sat kârlı sat, sonrasında piyasaya ayak uydurursan bozuşuruz ona göre :)
:) Sen merak etme abi. Sen kaç bidon sipariş ediyorsun onu de hele :D
Hayırlı uğurlu olsun doğancan
Eyvallah abi sağol varol. Yoncada muhakkak kullanmanı bekliyorum :)
Biladerim hayırlı olsun... Başarılarla dolu yıllar diliyorum
Sağol biladerim. Naptın konuşabildin mi?
Sağol abi teşekkür ederim.
Hayırlı olsun gardaşım, bölgede ki bayilere konuyu anlatıp yardımcı olmaya çalışacağım.
Yolun bahtın açık olsun, Rabbim utandırmasın İnşallah.
Amin ağabeyim. Çok sağol varol. Allah razı olsun. Bekliyorum.
Hayirli bereketli ugurlu olsun.. uretmek girisimcilik zor zanaat.. Allah simdiden sabır versin..
:) Daha şimdiden bıyıklarımda beyazlık başladı. Ne yapalım hakkı ile yaptıktan sonra Allah verir ecrini. Bayburttaki bayiliği artık sen alırsın abi :)
Hayırlı olsun, ambalaj önerisi ne gelince ;şu ana kadar bir çok firma tarafından cazip renkli, ilginç şekilde bidonlar kullanıldı. Bu ambalaj lar bir yere kadar ürünü sattılar.Ancak artık şahsım dahil bir cok çiftçi de gördüğüm şey bunların insanda" sahtecilik duygusu "uyandırıyor olması.Örneğin tohum kaplama aparatları kutuları çok güzel,atmaya kıyamazsın...
Nacizane tavsiyem, beyaz ambalaj renginden hareket etmen, %10-20 tram edilmiş gri ve sarı renkler kullanman.Yani klasik gübre renkleri kullanman gerek yok sa tüketici cicili renklerle önceki kandırılmışlığını hatırlayacak....
Çok sağolun. Renk konusunda kahverengi olabilir diye düşünüyorum. Hardal sarısı kapak ve sarı-gri tonlamalı etiket ile. Adana bölgesinede bir giriş yapalım diyorum.