+ Konuya Cevap Yaz
13 sonuçtan 1 ile 13 arası gösteriliyor
 1. #1
  alipasalierkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  22 Temmuz 2007
  Şehir
  İstanbul
  Yaş
  28
  Mesajlar
  14,035
  Adı geçen
  29 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Exclamation CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ

  Arkadaşlar bu makalemde size CEBIS yönetim sistemi hakkında elimden geldiğince bir bilgilendirme yapacağım. CEBIS Terminal Sistemi premium sınıf olarak nitelendirilen üst düzey tarım teknolojisine sahip CLAAS makinalarında kullanılmaktadır. CEBIS Terminal Sistemi ile makinanın tüm çalışma fonksiyonlarını anlık olarak yaptığımız çalışma doğrultusunda istediğimiz gibi değiştirebiliriz. CEBIS sistemi uzun yıllar CLAAS ' ın LEXION ve XERION makinalarında kullanılmıştır. Daha sonra sırasıyla CLAAS ' ın JAGUAR, AXION, ARION ve TUCANO makinalarında da kullanılan bir sistem hâline gelmiştir. Bu uzun yıllar doğrultusunda CEBIS sistemi çeşitli gelişimlerden geçmiştir.

  CEBIS Terminal Sistemi CLAAS SEQUENCE MANAGEMENT (CLAAS ARDIŞIK YÖNETİM) konsol yönetimi ile yönetilmektedir.


  CLAAS SEQUENCE MANAGEMENT (CSM - CLAAS ARDIŞIK YÖNETİM)

  CLAAS kabin konsolunda bulunan bu yönetim sistemi sayesinde konsolda elinizin çalışma miktarı azalmaktadır. Böylece daha rahat ve zahmetsiz bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız çalışma ile ilgili tüm ayarlarınızı kaydediyorsunuz ve istediğiniz zaman tek bir tuşla bu ayarlara ulaşabiliyorsunuz. Gerektiği takdirde ayarlarınızıda değiştirebiliyorsunuz. Ardışık olarak size iki defa ayarlarınızı kaydetme imkanı sunmaktadır. Çok fonksiyonlu armrest (kolçak) üzerindeki düğmeler ile ardışık olarak aktivasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. CEBIS Terminal ekranı üzerinden çalışma bilgilerinizi anlık olarak görebiliyorsunuz. CEBIS Terminal vasıtasıyla sonradan gereken modifikasyonlarınızı CSM ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Otomatik Kontrol İle Traktörlerin Yapabilecekleri:

  * Ön ve Arka hidrolikleri kendi kontrol edebilir (Kaldırıp/İndirme),
  * 5 Adet piston valfini kontrol edebilir (Piston kaldırıp/indirme),
  * Ön ve arka PTO şaftını çalıştırıp/durdurabilir,
  * Şanzımanın ayarlarını değiştirerek uygun vitesi seçebilir (Otomatik kademe ve vites seçimi),
  * Seçilen vitese göre çalışma esnasındaki motor devrini değiştirebilir (Çalışma esnasında ve çizi başlarında farklı motor devirleri),
  * Ön süspansiyon yaylanması ayarlayabilir,
  * Çiftçeker ve difransiyel kilidi açıp/kapama gibi ayarları gerçekleştirebilir.

  Bu işlemlerin tamamını traktörünüz kaydettiğiniz ayarlar doğrultusunda kendisi gerçekleştirir. Traktörünüz ile yaptığınız pullukla sürüm, kültüvatörle sürüm, mibzerle ekim ve daha birçok farklı çalışmalarınızla ilgili ayarlarınızı CEBIS Terminal üzerinden kaydedebilirsiniz. Yaptığınız çalışma fonksiyonları ile ilgili tüm veriler seçtiğimiz çalışmaya göre traktörünüz tarafından otomatik olarak yerine getirilebilmektedir. Bir defa yaptığınız kayıt doğrultusunda tarlada başka hiçbir tuşa dokunmadan traktörünüz çizi başlarında tüm ayarları kendisi gerçekleştirecektir. CEBIS ' i kısaca şöyle tarif edebiliriz. Bir teyp üzerinden kasete nasıl kayıt yapıp, çalabiliyorsak ve dururabiliyorsak. Aynı işlemleri CEBIS üzerinden de gerçekleştirebiliyoruz.

  Bu tür ayarları yapmamızın dışında CEBIS Terminal Ekranı üzerinden birçok anlık veriyede ulaşabiliriz. Bunlar traktörümüzün yaptığı hız, motor devri, vites seviyesi, ileri-geri seçilebilecek vites, yakıt deposundaki yakıt miktarı, motor hararet derecesi, işlenilen yere-zamana göre yakı tüketimi(Ha, Da, H olarak), işlenilen yerin miktarı(Ha, Da, H olarak), motor çalışma saati, PTO devri, hidrolik hızı-seviyesi, piston valfi hızı-seviyesi vb... verilerdir.

  Otomatik Kontrol İle Biçerdöverlerin Yapabilecekleri:

  * Batör devirlerini ayarlayabilir,
  * Tabla pervanesi devirini ayarlayabilir,
  * Kontrabatör aralığını değiştirebilir,
  * Fan devrini arttırıp/azaltabilir,
  * Tabla pervanesindeki tırmığın açısını değiştirebilir,
  * CONTUR ve AUTO CONTUR ile zemine göre tabla yükseliği değiştirilebilir,
  * Alt, üst ve sağır eleklerin aralıkları gibi ayarları gerçekleştirebilir.


  Bu işlemlerin tamamını biçerdöveriniz kaydettiğiniz ayarlar doğrultusunda kendisi gerçekleştirir. Biçerdöveriniz ile yaptığımız buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçek ve daha birçok farklı ürün hasatı ile ilgili ayarlarınızı CEBIS Terminal üzerinden kaydedebilirsiniz. Yaptığınız hasat fonksiyonları ile ilgili tüm veriler seçtiğimiz ürünün hasat ayarlarına göre biçerdöveriniz tarafından otomatik olarak yerine getirilebilmektedir. Bir defa yaptığınız kayıt doğrultusunda hasat esnasında başka hiçbir tuşa dokunmadan biçerdöveriniz tüm ayarları kendisi gerçekleştirecektir. Otomatik pilot ile biçerdöveriniz CONTUR ve AUTO CONTUR sayesinde zemine göre tabla yüksekliğini ayarlayabilir. CEBIS ' i kısaca şöyle tarif edebiliriz. Bir teyp üzerinden kasete nasıl kayıt yapıp, çalabiliyorsak ve dururabiliyorsak. Aynı işlemleri CEBIS üzerinden de gerçekleştirebiliyoruz.


  Bu tür ayarları yapmamızın dışında CEBIS Terminal Ekranı üzerinden birçok anlık veriyede ulaşabiliriz. Bunlar biçerdöverimizin yaptığı hız, motor devri, vites seviyesi, yakıt deposundaki yakıt miktarı, motor hararet derecesi, hasat yapılan yere-zamana göre yakı tüketimi(Ha, Da, H olarak), hasat yapılan yerin miktarı(Ha, Da, H ve yine bu değerler yıllık ve aylık toplam olarak), motor çalışma saati, batör devri, fan devri, tabla pervane devri, alt-üst-sağır elek aralığı, kontrabatör aralığı, tabla pervanesindeki tırmığın açısı, tabla yüksekliği, dane deposu doluluk oranı, boşaltma helezonu çalışması, tabla pervanesinin ileri/geri konumu, tabla pervanesinin yüksekliği, hasat yapılan ürün miktarı(Kg, Ton ve yine bu değerler aylık yıllık toplam olarak), hasat yapılan ürünün nem oranı vb... verilerdir.

  Tüm bu ayar ve verilere çözünürlüğü ve gerçekten görüntü kalitesi yüksek geniş bir lcd ekran üzerinden ulaşabiliyorsunuz...


  Yazar: alipasalierkan (Claas Moderatörü)
  Konu meskisehiri tarafından (17.Ocak.2016 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.

 2. #2

  Üyelik Tarihi
  25 Aralık 2008
  Şehir
  Konya
  Yaş
  45
  Mesajlar
  2,485
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  ilaclama ve gubrelemede dusunun ne aralı nede katlama yapıyorsunuz bız jd nın İTEK denen teknolojısını kullanıyoruz ama sadece kombınede ekım yaparken hem hatlar duz ve eşit oluyoor harıka bır teknolojı sanırım arıon serısınde var şöyle arion 54o cebıs ve on pto seklındekı fıyat konusunda bılgınız varmı

 3. #3
  Atatürkçü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  08 Ekim 2015
  Şehir
  (çanakkale-gelibolu
  Mesajlar
  1,607
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Eline sağlık abi. Çok iyi açıklamışsın.

 4. #4
  TMS_HST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17 Aralık 2007
  Şehir
  Konya
  Yaş
  24
  Mesajlar
  3,252
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Gayet bilgilendirici ve egitici bir paylaşım olmuş. Emeğine sağlık. Yönetim sistemi ve joystick i en hoşuma gidin markadır claas özellikle joystick çok ergonomik geliyor bana..

 5. #5
  DuSTeRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  30 Eylül 2013
  Şehir
  Tekirdağ
  Yaş
  28
  Mesajlar
  2,979
  Adı geçen
  41 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Erkan çok başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık çiftçi olarak bu bilgilere ihtiyacımız var.

 6. #6
  meskisehiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  19 Temmuz 2007
  Şehir
  Eskişehir
  Yaş
  27
  Mesajlar
  5,162
  Blog Girişleri
  1
  Adı geçen
  37 Mesaj
  Etiketlenme
  1 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Emeklerine sağlık Erkan. Müthiş bir makale olmuş.

 7. #7
  alipasalierkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  22 Temmuz 2007
  Şehir
  İstanbul
  Yaş
  28
  Mesajlar
  14,035
  Adı geçen
  29 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Aslında bu makale çok uzun zaman önce yazılan bir makaleydi. Birçok arkadaşımız hatırlar diye düşünüyorum. Tekrardan yeni site ile yayına aldık. Umarım faydalı olur. Elimden geldiğince bu tarz yararlı makaleler de paylaşmaya çalışacağım ileri ki zamanlarda....

  Alıntı manas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ilaclama ve gubrelemede dusunun ne aralı nede katlama yapıyorsunuz bız jd nın İTEK denen teknolojısını kullanıyoruz ama sadece kombınede ekım yaparken hem hatlar duz ve eşit oluyoor harıka bır teknolojı sanırım arıon serısınde var şöyle arion 54o cebıs ve on pto seklındekı fıyat konusunda bılgınız varmı
  ARION serisinde mevcut. Fiyat olarak birşey diyemeyeceğim. Ama 100.000 Euro üzerinde bir fiyatı vardır. Bir arkadaşım almayı düşünüyor aynı traktörden. Ondan detaylı öğreniriz yakında diye düşünüyorum.

  aşkar teşekkür etti.

 8. #8
  YUSUFTUYLUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Kasım 2010
  Şehir
  Erzurum
  Yaş
  41
  Mesajlar
  9,796
  Adı geçen
  80 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  başkanım ellerine sağlık..
  bu bilgiler her daim kullanıcılara lazım olacaktır..
  sabitleyiniz lütfen..
  bu axos'ta shuttle için bir kalibre ayarı varmı acaba..
  (erkan daha benden kurtulamaz.. )

 9. #9
  alipasalierkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  22 Temmuz 2007
  Şehir
  İstanbul
  Yaş
  28
  Mesajlar
  14,035
  Adı geçen
  29 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Alıntı YUSUFTUYLUOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  başkanım ellerine sağlık..
  bu bilgiler her daim kullanıcılara lazım olacaktır..
  sabitleyiniz lütfen..
  bu axos'ta shuttle için bir kalibre ayarı varmı acaba..
  (erkan daha benden kurtulamaz.. )
  Var Yusuf abi. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum....

 10. #10
  YUSUFTUYLUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Kasım 2010
  Şehir
  Erzurum
  Yaş
  41
  Mesajlar
  9,796
  Adı geçen
  80 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  olsun peki..

 11. #11
  volkanuzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  24 Kasım 2009
  Şehir
  Ankara
  Yaş
  25
  Mesajlar
  11,573
  Adı geçen
  7 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Claas CEBIS
  Erkunt Çebiş 😂 sistemi

 12. #12

  Üyelik Tarihi
  14 Ocak 2012
  Şehir
  Konya
  Yaş
  42
  Mesajlar
  6,685
  Adı geçen
  11 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ  Alıntı alipasalierkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ

  Arkadaşlar bu makalemde size CEBIS yönetim sistemi hakkında elimden geldiğince bir bilgilendirme yapacağım. CEBIS Terminal Sistemi premium sınıf olarak nitelendirilen üst düzey tarım teknolojisine sahip CLAAS makinalarında kullanılmaktadır. CEBIS Terminal Sistemi ile makinanın tüm çalışma fonksiyonlarını anlık olarak yaptığımız çalışma doğrultusunda istediğimiz gibi değiştirebiliriz. CEBIS sistemi uzun yıllar CLAAS ' ın LEXION ve XERION makinalarında kullanılmıştır. Daha sonra sırasıyla CLAAS ' ın JAGUAR, AXION, ARION ve TUCANO makinalarında da kullanılan bir sistem hâline gelmiştir. Bu uzun yıllar doğrultusunda CEBIS sistemi çeşitli gelişimlerden geçmiştir.

  CEBIS Terminal Sistemi CLAAS SEQUENCE MANAGEMENT (CLAAS ARDIŞIK YÖNETİM) konsol yönetimi ile yönetilmektedir.


  CLAAS SEQUENCE MANAGEMENT (CSM - CLAAS ARDIŞIK YÖNETİM)

  CLAAS kabin konsolunda bulunan bu yönetim sistemi sayesinde konsolda elinizin çalışma miktarı azalmaktadır. Böylece daha rahat ve zahmetsiz bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız çalışma ile ilgili tüm ayarlarınızı kaydediyorsunuz ve istediğiniz zaman tek bir tuşla bu ayarlara ulaşabiliyorsunuz. Gerektiği takdirde ayarlarınızıda değiştirebiliyorsunuz. Ardışık olarak size iki defa ayarlarınızı kaydetme imkanı sunmaktadır. Çok fonksiyonlu armrest (kolçak) üzerindeki düğmeler ile ardışık olarak aktivasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. CEBIS Terminal ekranı üzerinden çalışma bilgilerinizi anlık olarak görebiliyorsunuz. CEBIS Terminal vasıtasıyla sonradan gereken modifikasyonlarınızı CSM ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Otomatik Kontrol İle Traktörlerin Yapabilecekleri:

  * Ön ve Arka hidrolikleri kendi kontrol edebilir (Kaldırıp/İndirme),
  * 5 Adet piston valfini kontrol edebilir (Piston kaldırıp/indirme),
  * Ön ve arka PTO şaftını çalıştırıp/durdurabilir,
  * Şanzımanın ayarlarını değiştirerek uygun vitesi seçebilir (Otomatik kademe ve vites seçimi),
  * Seçilen vitese göre çalışma esnasındaki motor devrini değiştirebilir (Çalışma esnasında ve çizi başlarında farklı motor devirleri),
  * Ön süspansiyon yaylanması ayarlayabilir,
  * Çiftçeker ve difransiyel kilidi açıp/kapama gibi ayarları gerçekleştirebilir.

  Bu işlemlerin tamamını traktörünüz kaydettiğiniz ayarlar doğrultusunda kendisi gerçekleştirir. Traktörünüz ile yaptığınız pullukla sürüm, kültüvatörle sürüm, mibzerle ekim ve daha birçok farklı çalışmalarınızla ilgili ayarlarınızı CEBIS Terminal üzerinden kaydedebilirsiniz. Yaptığınız çalışma fonksiyonları ile ilgili tüm veriler seçtiğimiz çalışmaya göre traktörünüz tarafından otomatik olarak yerine getirilebilmektedir. Bir defa yaptığınız kayıt doğrultusunda tarlada başka hiçbir tuşa dokunmadan traktörünüz çizi başlarında tüm ayarları kendisi gerçekleştirecektir. CEBIS ' i kısaca şöyle tarif edebiliriz. Bir teyp üzerinden kasete nasıl kayıt yapıp, çalabiliyorsak ve dururabiliyorsak. Aynı işlemleri CEBIS üzerinden de gerçekleştirebiliyoruz.

  Bu tür ayarları yapmamızın dışında CEBIS Terminal Ekranı üzerinden birçok anlık veriyede ulaşabiliriz. Bunlar traktörümüzün yaptığı hız, motor devri, vites seviyesi, ileri-geri seçilebilecek vites, yakıt deposundaki yakıt miktarı, motor hararet derecesi, işlenilen yere-zamana göre yakı tüketimi(Ha, Da, H olarak), işlenilen yerin miktarı(Ha, Da, H olarak), motor çalışma saati, PTO devri, hidrolik hızı-seviyesi, piston valfi hızı-seviyesi vb... verilerdir.

  Otomatik Kontrol İle Biçerdöverlerin Yapabilecekleri:

  * Batör devirlerini ayarlayabilir,
  * Tabla pervanesi devirini ayarlayabilir,
  * Kontrabatör aralığını değiştirebilir,
  * Fan devrini arttırıp/azaltabilir,
  * Tabla pervanesindeki tırmığın açısını değiştirebilir,
  * CONTUR ve AUTO CONTUR ile zemine göre tabla yükseliği değiştirilebilir,
  * Alt, üst ve sağır eleklerin aralıkları gibi ayarları gerçekleştirebilir.


  Bu işlemlerin tamamını biçerdöveriniz kaydettiğiniz ayarlar doğrultusunda kendisi gerçekleştirir. Biçerdöveriniz ile yaptığımız buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçek ve daha birçok farklı ürün hasatı ile ilgili ayarlarınızı CEBIS Terminal üzerinden kaydedebilirsiniz. Yaptığınız hasat fonksiyonları ile ilgili tüm veriler seçtiğimiz ürünün hasat ayarlarına göre biçerdöveriniz tarafından otomatik olarak yerine getirilebilmektedir. Bir defa yaptığınız kayıt doğrultusunda hasat esnasında başka hiçbir tuşa dokunmadan biçerdöveriniz tüm ayarları kendisi gerçekleştirecektir. Otomatik pilot ile biçerdöveriniz CONTUR ve AUTO CONTUR sayesinde zemine göre tabla yüksekliğini ayarlayabilir. CEBIS ' i kısaca şöyle tarif edebiliriz. Bir teyp üzerinden kasete nasıl kayıt yapıp, çalabiliyorsak ve dururabiliyorsak. Aynı işlemleri CEBIS üzerinden de gerçekleştirebiliyoruz.


  Bu tür ayarları yapmamızın dışında CEBIS Terminal Ekranı üzerinden birçok anlık veriyede ulaşabiliriz. Bunlar biçerdöverimizin yaptığı hız, motor devri, vites seviyesi, yakıt deposundaki yakıt miktarı, motor hararet derecesi, hasat yapılan yere-zamana göre yakı tüketimi(Ha, Da, H olarak), hasat yapılan yerin miktarı(Ha, Da, H ve yine bu değerler yıllık ve aylık toplam olarak), motor çalışma saati, batör devri, fan devri, tabla pervane devri, alt-üst-sağır elek aralığı, kontrabatör aralığı, tabla pervanesindeki tırmığın açısı, tabla yüksekliği, dane deposu doluluk oranı, boşaltma helezonu çalışması, tabla pervanesinin ileri/geri konumu, tabla pervanesinin yüksekliği, hasat yapılan ürün miktarı(Kg, Ton ve yine bu değerler aylık yıllık toplam olarak), hasat yapılan ürünün nem oranı vb... verilerdir.

  Tüm bu ayar ve verilere çözünürlüğü ve gerçekten görüntü kalitesi yüksek geniş bir lcd ekran üzerinden ulaşabiliyorsunuz...


  Yazar: alipasalierkan (Claas Moderatörü)


  Dejavu mu oldum bi an yahu bu konu eski idi, şimdi bakıyorum dün diyor nasıl ne oldu bu Erkan....

 13. #13
  Atatürkçü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  08 Ekim 2015
  Şehir
  (çanakkale-gelibolu
  Mesajlar
  1,607
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: CLAAS CEBIS TERMINAL YÖNETİM SİSTEMİ
+ Konuya Cevap Yaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog

Konu Etiketleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Var
 •  
Yukarı Çık
Hakkımızda
TrakKulüp, Türkiye'nin en büyük çiftçi paylaşım sitesidir. Sitemizde traktörler, biçerdöverler, tarım makineleri, tarım aletleri, çiftçilik, tarım ve hayvancılık ile ilgili 1.000.000'dan fazla mesaj bulunmaktadır.

62.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Bizi Takip Edin
trakkulup@trakkulup.net
DMCA.com Protection Status