Nimet 70 ile 8053 pis işlerde

Gübrelik dolmuştu bir türlü çekmeye fırsat bulamadım ha bugün ha yarın bugün cekecektim gubreyi sınavım vardı sat 12 de uzaktan eğitim okuduğum için benim finaller cumartesi pazar neyse arkadaşı beklerken bizim amcaoğlu geldi dedi ya bizim cevizlere gübre lazım 1 ramork yeter ya hu ne duruyorsun abi al götür hepsini sonra 1 ramork yeter dedi sonra senin 8053 le yağlar karışmasin dedim öbür amcaoğlunda nimet 70 var benden önce aldı o 2. El olarak sonra iki amcaoğlu pis işlere bulaştılar :) ben 3. Amcaoğlu olarak görevimi yerine getirdim ve video çektim :) ama ramork dolana kadar cekemedim arkadaş geldi okula gittik herkese keyifli seyirler :)

https://youtu.be/kj9RHsX2xuc

Usta kolay gelsin ama erkunta o kepçe ufak gelmiş :)) resimdeki gibi bir kepçe yaptırmanı tavsiye ederim hem pratik hem de eziyet cekmezzsin

Resimler ve ekler

• IMG_20160116_121112.jpg
    IMG_20160116_121112.jpg
    159.5 KB · Görüntüleme: 81
Güzel paylaşım. Erkunt'u çift çeker olarak görmeye alıştığım için 4x2 olanlar Erkunt değilmiş gibi geliyor bana. :) Bu arka kepçeler bu şekilde satılıyor mu yoksa kendiniz mi yaptırıyorsunuz?

Bu şekildede satılıyor abi yaptıranı görmedim 5 sene önce aldık 600 tl ye şimdi de 700 750 civarı benim servette kabin olduğu için arka camı acmiyorum hiç dışarıdan amcama cektirtiyorum kolu olan amcama oluyo :) :) söylene söylene söylene çekiyoruz gübreyi bu sene öne Özkan makinanın kepcesini yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı