25'E ALINIR BU ZETOR

ben böyle bir tanesine konyaya bakmaya gittim .traktör haşat durumdaydı. 75 beygir 80 beygir traktör niye alır işi cok olduğundan .orta sıklet bir traktör bunlar guc bakımından.zaman saatide mekanik olduğu için o saatin üzerine onbin koy derim.ben hesabı şöyle yaparım bu traktr 15000 saatte diye. bu traktörü piyasa arabalarından wolsvagen desek saatte 50 kilometre yıprandığını hesaplasak onbeşbinle elliyi carp sana çıkar 750 bin km yol gitmiş bir araba gibi duşun .ha gerçek saatide olbilir.ama adana konya Tekirdağ gibi yerlerde araziler buyuk benim koyumde olsa o traktör düşünmeden alın derdim bizde en babası kşraladıklarıyla 250 donum yer anca işler yılda. bense yılda 50 saat anca kullanırım traktörü.

Fiyat normal. Biraz pazarlıkla belki 25'e bile verirler.
2014 Eylül ayında bizim köyden biri modelini hatırlamadığım henüz 1000 saatte orjinal kabinli 8441'i 34 bin civarı bir fiyata aldı. Traktörüz sesi sıfır gibi nereyse.

O traktor net 82 bg.. 30 km yapan agir devirli turbolu bi motor.. mukemmele yakin cekis minimun yakit.. lakin minimum da servis-parcasi var..

kepceli 90 ligi var bizde 87 bg intercollu modelden.. 100 tl lik mazotla 100 normal tek dingil romork dolduruyo nerdeyse.. hayvan gubresinde Jcb den daha basarili..

Gel gorki temizi 3-5 ayda bi denk gelir.. duzcede forumdan bi arkadasta 64 lugu var gormek istersen.. lakin iste boyle bi motor..