Kepçeli kullanabileceğim 4*4 traktör öneriniz?

TARLA İŞİM YOK SÜRME FALAN YAPMICAM SLAJ MAKİNASI DA TAKMİCAM KUYRUK MİLİ DE ÖNEMLİ DEĞİL. BEN BÜYÜK BAŞ HAYVAN BESİCİLİĞİ YAPIYORUM VE GÜBRE YÜKLEMEK İÇİN ÇİFT ÇEKER TRAKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ÖNCEDEN 35 LİK LE ARKAYA KEPÇE TAKIP YÜKLÜYORDUK. ŞİMDİ ORASI OYULDU TRAKTÖR İÇİNDE KAYBOLUYO VE TEK ÇEKER TRAKTÖR ÇIKAMIYO GÜBRELİKTEN. 2 GÜBRELİK VAR 2 Sİ DE DERİN. BU YÜZDEN 266G 4*4 YA DA 277G 4*4 DÜŞÜNÜYORUZ. NH 65 LER 75 FALAN ÖNERMEYİN KÜÇÜK GÖRÜNÜYOLAR VE DİNGİL MESAFELERİ KISA. BABAMLA ARAŞTIRDIK 266 VE 277 UYGUN GELDİ BİZE. ÖNE KEPÇE TAKIP LODER GİBİ KULLANICAZ. ÖNERİNİZ NEDİR? ÖZELLİKLE MF CİLER? BİDE SÜREKLİ 4 ÇEKERMİŞ GALİBA BUNLAR Bİ DEZ AVANTAJI OLURMU? resim görünüyosa aradığım traktör öyle bişey.

Resimler ve ekler

• k.jpg
    k.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 537
bugün üye oldum bilmiyordum büyük harf kullanılmayacağını.
Zetor Düzce de yok alsam bile sorun yaşarım. burda en yaygın mf ile nh ler
Aramiza hos geldiniz, ben sadece ricada bulundum. Zetor'u fiyat olarak daha uygun olabilecegi icin, gucunden buyuk isler yapabildigi icin, ve bahsettiginiz heybete sahip oldugu icin önerdim. Tabi servis ve yedek parca olayı önemli. Kubota'da önerilebilir. Hem dönüşü iyi, hemde konik dişli ön dingil yapısı gübre işi için daha uygundur. Ama MF'nin 2.eli tabiki çok daha kuvvetli. Kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ben sadece forumdaki yorumlardan yola cıkarak öneride bulundum, size fikir vermek istedim.

Aramiza hos geldiniz, ben sadece ricada bulundum. Zetor'u fiyat olarak daha uygun olabilecegi icin, gucunden buyuk isler yapabildigi icin, ve bahsettiginiz heybete sahip oldugu icin önerdim. Tabi servis ve yedek parca olayı önemli. Kubota'da önerilebilir. Hem dönüşü iyi, hemde konik dişli ön dingil yapısı gübre işi için daha uygundur. Ama MF'nin 2.eli tabiki çok daha kuvvetli. Kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır. Ben sadece forumdaki yorumlardan yola cıkarak öneride bulundum, size fikir vermek istedim.

teşekkürler yardımcı olduğunuz için. evet fiyat olarak zetor uygun servis yedek parça sorunu var. Düzce küçük şehir sonuçta

Kepçe takılmamış bir traktör olursa daha iyi olur kepçeyi sen taktırsan daha iyi olur ama bu dediğin fiyata mf felan bulursun power shuttle traktör bulman çok zor. Kaç beygir istiyorsun ?

evet kepçe takılmamış olsun ben taktırırım ona kepçe. power shuttle nedir bilmiyorum ama olmasada olur.
en az 65 70 beygir olmalı. kepçeyi rahat kaldıracak ve hafif ıslak yağmurlu bi tarlaya yüklü römorkla girebilcek.