john deere 5055e ye yassı kanca

Herkese selamlar arkadaşlar. Herkesin aradığını bulması dileği ile!!!
yeni bir 5055e traktör aldım. çeki sisteminin iki tekerlekli römorka, mibzere ve pülverizatöre uygun olması bakımından traktörün çeki tabla sistemini bozmayıp(kurt ağzı takılan yeri) kurt ağzı yerine yassı kanca taktırıyorum ve bu şekilde lazım olduğu zaman kanca ve gerektiğinde de kurt ağzını kullanabiliyorum. ancak sorum şudur ki taktırdığım bu yassı kanca orjinal tabla ile ağır yükte sıkıntı çıkarırmı? tecrübesi olan arkadaşların deneyimlerinden yararlanmak isterim. saygılarımla!!!

S.A.bahsettiğiniz şey böyle bir şey ise mümkün değil problem olmaz, 240 iki tekerlekli ile gücü yettiği her işi yaparken 5055 te sorun olmaz...

Resimler ve ekler

• DSC_0079.JPG
    DSC_0079.JPG
    718.9 KB · Görüntüleme: 103
S.A.bahsettiğiniz şey böyle bir şey ise mümkün değil problem olmaz, 240 iki tekerlekli ile gücü yettiği her işi yaparken 5055 te sorun olmaz...

cemal bey konuyu anlatamadım galiba. traktörün orjinal üzerinde gelen tablasına(kurt ağzının takıldığı) sizin fotodaki kancanın yassı gövdeli olanını takıyorum.(sizinkinin gövdesi dik) sizinki sonradan yapılan koşum. onda zaten problem olmaz.

• Beğen
Tepkiler: cemaltan