Kar buz demedim 10 kg üre attım .

Arkadaşlar önümüzeki yağış periyoduna baktığımda yarın ve cuma yağış var,,yerler kurumadAn haftaya yine yağış gösteriyor ay sonunda kar gözüküyor .yarın öğlene kadar sabahtan 2. Üreyi atıcam atmaz isem çamura denk gelcek tarla mahfolucak.zaten mart 15 sonra yabancı ot mücadele.ya allah bismillah.

Arkadaşlar önümüzeki yağış periyoduna baktığımda yarın ve cuma yağış var,,yerler kurumadAn haftaya yine yağış gösteriyor ay sonunda kar gözüküyor .yarın öğlene kadar sabahtan 2. Üreyi atıcam atmaz isem çamura denk gelcek tarla mahfolucak.zaten mart 15 sonra yabancı ot mücadele.ya allah bismillah.
Bereketli olsun iskender abi bizde 1-2 ocakta ilk ureyi atmıştık 2.si için kararsızdık ama yağışlardan bizde senin gibi giremeyeceğiz diye bugün başladık abi yarın yağmura kadar bitiririz diye duşunmuştuk ama traktor iş sonu eve gelirken arıza çıkardı gece babaeski case servisine goturduk inşallah yarın sabah arıza giderilir de yağmura kadar bitiririz abi

yagıs yaklassa da ılk urelerı atsak dıye beklıyoz :D maasallah hızlısınız jxc den mı gelıyo bu hız ;)

Resimler ve ekler

• f.png
    f.png
    55.2 KB · Görüntüleme: 82
Haftaya yağmur var sonra yine ve ben vardiyalı çalışıyorum.mecburum kendime göre bir zamanlama yapmalıyım.nasipse mart 10 dan sonra yabancı ot mücadelesi yapmalıyım.ayrıca ilk üre gerçektende işe yaramış .çok şükür.