Arkadaşlar Bu Ay Hiç Elektrik Faturalarını İncelediniz Mi _?

bu ay nedense devlet yıne soktu vatandasın cuzdanına elını yıne vurdu sırtımızdan bı evımde faturamda tuketım tutarı 33 tl ancak fatura bedelı 63 tl
dıger evımde ıse 44 tl fatura bedelı 83 tl gene soyuluyorz zannedersem

Durmak yok yola devam. Artık asgari ücret 1300, gübre ve yemde kdv yok. Ne olacaktı ya? Hele bi ist-İzmir otoyolu açılıp araç başı 90 lira alınmaya başlansın, devletimiz düze cıkar, faturalar aşağı çekilir. Sıkalım dişimizi. Bizimde 89 lira gelmiş, moralim bozulmasın diye detayına bakmadım.

Valla milletin yarısını koyuyorlar çünkü hepsi kör. Ama biz herşeyin farkındayız farkındayız da ne işe yarar ne kadar kör,cahil varsa toplamış adam bakarmı arkasına.asgari ücret 1300 dediği gün sigaraya zam geldi. Öğrenci adamım ben kendi harçlığımı çıkartmak için zaten çalışıyorum adam gelmiş zamda zam. Asgari ücreti 1300 yaptı ya göz doldurmak için kaşıkla verip kepçeyle alıyolar. Neyse Allah büyük seçimden önce böyle değildi hiçbiri. Milletimize müstehak ne diyelim..

• Beğen
Tepkiler: Gassal
X partisi meclise girdi diye terör arttı. ( Sanki önceden mecliste değildi. )
Terör koalisyon ihtimali üzerine azıttı. ( Sanki tarihimizde koalisyon zamanı hep böyle oldu. )
"Y, Z verirde ben vermez miyim" diye bir günde asgari ücrete zam sözü verildi. Ne iş verenle konuşan, nede bütçeyi nasıl tuttururuz diye kafa patlatan oldu.
Tarlayı-takkayı ( KİT'leri ) sattık hazır para yetmedi, hava alanlarını yolcu garantili yaptırdık, yetmedi memleketi "kaynağı belirsiz" para cennetine çevirdikte ancak öyle tekeri döndürdük. Ama buna hep istikrar dedik, afiyetle yedik. Alın şimdi size istikrarın "padişahı".

Sonuç mu? Bu durum, bu millete müs-te-hak. Terörüde, kutuplaşmayıda, birbirine kin beslemeyide, hakaret-küfür yarışınıda, ekonomik sürünmeyide, 2 paralık ülke itibarınıda biz hakettik. Hiç öyle "nasıl konuşuyorsuna" girmeyelim. Savunmaya geçecekler benden daha iyi müslüman ya önce "layık olduğunuza göre yönetilirsiniz" hadisini hatırlayın, yutkunun ve öyle konuşun.

Verdiğimiz fazla para devlete gitse hadi neyse diyecezde o da yok

Bugün fatura yazıldı kullanım bedeli 31tl bana gelen fatura tam 106 TL ben bu kadar kazık yedikten sonra bana vereceği zami da istemem desteğinde istemem KDV kalktı dendi tarım kredi 5 gün indirimli yem sattı gene fiyati artırdılar millet uyuyor ama bakalım nereye kadsr

Bugün fatura yazıldı kullanım bedeli 31tl bana gelen fatura tam 106 TL ben bu kadar kazık yedikten sonra bana vereceği zami da istemem desteğinde istemem KDV kalktı dendi tarım kredi 5 gün indirimli yem sattı gene fiyati artırdılar millet uyuyor ama bakalım nereye kadsr

of off hemde ne off 31 tl lık kullanım bedelı 106 tl fatura resmen herkese kafasına gore sankı fatura kesmısler senın 73 tl kıme gıttı acaba merak edıyorm az buz bı parada degıl

of off hemde ne off 31 tl lık kullanım bedelı 106 tl fatura resmen herkese kafasına gore sankı fatura kesmısler senın 73 tl kıme gıttı acaba merak edıyorm az buz bı parada degıl

Kime gittiğini bilmiyorum ama helal etmiyorum giden paraları isterseniz faturayyida gostereyim bazı parti yanlıları inanmıyor buna

Resimler ve ekler

• IMG_20160120_114440.jpg
    IMG_20160120_114440.jpg
    161.5 KB · Görüntüleme: 81
  • Beğen
Tepkiler: Atatürkçü
Sizinkiler yine iyi arkadaslar bizlere 4 aydir fatura kesilmiyor taaa ekim ayindan bu tarafa tam 4 ay oldu yilbasinda zam geldi yilbasindan once 2 bucuk ayi da bizlere yilbasinda gelen zamla yitecekler sizler yine bizden iyisiniz zamdan onceki 3 ayida zamli yitecekler bekliyoruz merakla kac tl gelecek diye bu ay 4. Ay fatura kesilmeyeli kış gunu koylu nerden odeyecek bu 4 aylik ve zamli fatura tutarini bekliyoruz

Durmak yok yola devam. Artık asgari ücret 1300, gübre ve yemde kdv yok. Ne olacaktı ya? Hele bi ist-İzmir otoyolu açılıp araç başı 90 lira alınmaya başlansın, devletimiz düze cıkar, faturalar aşağı çekilir. Sıkalım dişimizi. Bizimde 89 lira gelmiş, moralim bozulmasın diye detayına bakmadım.

Haklısın da İst-İzmir otoyolu özel şirkete kalmıyor mu otoban parası, İzmit geçişi şirkete kalıyor onu hatırlıyorum...