KARATAŞ TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

KARATAŞ TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

06-08/08/2015

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2015 düzenlenmişti. Fuarda çok fazla fotoğraf çektim. Fakat işten güçten paylaşma fırsatım olmamıştı. Şimdi bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Bu konuda Karataş Traktör standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci91
Luleburgazdaki fuarda onunden geçerken bir içine bakayım dedm.çok değişik bi yapısı vardı,yanlış hatırlamıyorsam ls nin ufak serileri gibi vitesler tersti.gazı çok sertti.on takımı çok inceydi.başındada onunden geçene satayım ayağında bi dayı vardı.hemen bana balya bağlamaya bitane satıyordu yanından gitmesem koye bile gonderecekti o denli bi satış trafiği var adamlarda ;)

Luleburgazdaki fuarda onunden geçerken bir içine bakayım dedm.çok değişik bi yapısı vardı,yanlış hatırlamıyorsam ls nin ufak serileri gibi vitesler tersti.gazı çok sertti.on takımı çok inceydi.başındada onunden geçene satayım ayağında bi dayı vardı.hemen bana balya bağlamaya bitane satıyordu �� yanından gitmesem koye bile gonderecekti o denli bi satış trafiği var adamlarda ;)

sahibindene bakarsan dayı baya başarılı bu işte :D traktörü alan var geri satışa bile çıkarmışlar :D

paylaşım için teşekkürler...
bu traktörleri alan satan var mı acaba? ya da alıyorsa niye alıyor? kör alıcının kör satıcısı mantığımı ki? bana göre sadece traktör çöplüğünün yeni üyeleri

Bunların motoru şanzımanu ne acaba? Kaç hpyi kaça satıyorlar. Hiç çalışırken göremedik bunları. Hars daha çok satılıyor bence bunlardan. Bir de farlar ben de tırtıl görmüşüm gibi bir his yarattı. :)

Bir ara bir çin malı traktör çıkarmışlar piyasaya köylerde tanıtmışlar. Kaynak makinası varmış üzerinde bu traktör o traktör mü. O tanıtıma denk gelen varmı aramızda
O traktör bir daha hiç çıkmadı ortaya. Efsane olarak kaldı.
Adamlar dolandırıcılık peşinde miydi. Başka sorun mu çıktı ne olduysa