3NAS - BAYDEMİRLER MAKİNA STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

06-08/08/2015

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2015 düzenlenmişti. Fuarda çok fazla fotoğraf çektim. Fakat işten güçten paylaşma fırsatım olmamıştı. Şimdi bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Bu konuda 3NAS - Baydemirler Makina standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Aynen bari yol ustune bir yere koysaydilar gecerken takilir bakardik:D

Bu seperatorleri kendileri mi ithal ediyorlar acaba zieglerin disbirutoru yok cunku

Vallah bilmiyorum. Ama Ziegler onlara da satar diye düşünüyorum. Çünkü ben ilk kanola tablası yaptırdığımızda internete koyduğumda fotoğrafları Ziegler' in müdürüydü sanırım o zaman bana ulaşmıştı dikey seperatör verelim size diye. Beni kanola tablasını üreten sanmıştılar.

Vallah bilmiyorum. Ama Ziegler onlara da satar diye düşünüyorum. Çünkü ben ilk kanola tablası yaptırdığımızda internete koyduğumda fotoğrafları Ziegler' in müdürüydü sanırım o zaman bana ulaşmıştı dikey seperatör verelim size diye. Beni kanola tablasını üreten sanmıştılar.
Ben bi agriaffires'dan birde ziegler-harvesting.com sitesindeki kontact kısmından mail attım ama 3 gün oldu dönen yok daha. Geçen gün bi Johndeere gördüm ziegler benzeri yapmışlar hidrolik. Fakat çok kesip biçmişler tablayı, kenarlarda üstteki ve alttaki saçları değiştirmişler. Biçerderin boynuzları başka tip olmuş. Newhollanda mı çevirdiler ne yaptılar. Geçen sene yaptırmış tablayı biçerken bilya dağıtmış sol seperatörün sallama kolu. Orjinal olmayınca dayanmıyormudur nedir.