john deere 5055e

Arkadaşlar john deere 5055 e 12x12 pover resever traktörümü malatya bayimiz bugün kapıma teslim etti. traktörle ilgili tüm kapris ve şımarık isteklerimi en ufak bir tepki göstermeden yerine getiren ve aklıma takılan hiç bir husus bırakmayan malatya john deere bayiine sonsuz teşekkür ediyorum. Rabbim daha iyisini hepinize nasip etsin.

Hayirli olsun...
Kucuk bi ayrinti soyleyeyim tabi yaptirmadiysaniz..
Bizim burda hem komsum hem enistem olur bir hafta once oda aldi traktorde olmayip sonradan yapilan takilan malzemeler var onlari sizinde takdirmanizi tavsiye ederim tabi enistem bunlari bayiye taktirtti..
İcerisine hostes koltugu taktirdi
Ön tepe lambalari yok bunlarin onlari taktirdi
Tampon taktirdi orjinal gibi bisey oldu
Ve 100 saatte pompa ayari
Bnlari bayiye yaptirtti

Hayirli olsun...
Bizim burda hem komsum hem enistem olur bir hafta once oda aldi traktorde olmayip sonradan yapilan takilan malzemeler var onlari sizinde takdirmanizi tavsiye ederim tabi enistem bunlari bayiye taktirtti..
Bnlari bayiye yaptirtti

tavsiyelerin için tşk ederim musdi60 kardeşim. ama helal olsun söylemeye gerek kalmadan yaptılar herşeyi.

gerçekten çok iyi. onun yerinde ben olsam kendimi kovalardım. siz malatyanın neresinden Memduh bey. ne iş yapıyosunuz?

bende burdaki herkes gibi çiftçiyim malatya merkezdeyim battalgazi kayısı işiyle uğraşıyorum bende bikaç ay önce 5050 ye niyetlendim hatta pazarlığı bitirdik sonra kafamı karıştırdılar ikinci eli zayıf alsan satamazsın yedek parça pahalı gibi bende vazgeçtim ama güzel traktör allah kaza bela vermesin tekrar hayırlı olsun siz merkezdemisiniz

merkezdeyim Memduh bey. ama Akçadağlıyım. arazim akçadağda. bence boşuna kafan karışmış. hiçde dedikleri gibi değil. adamların piyasada çok az traktörü olmasına rağmen servisde yedek parça stoku mükemmel. yüksek modellerde (6000-7000) belki süre alabilir ama zaten bütün markaların ithal üst modellerinde yedek parça temini uzun sürüyor.

merkezdeyim Memduh bey. ama Akçadağlıyım. arazim akçadağda. bence boşuna kafan karışmış. hiçde dedikleri gibi değil. adamların piyasada çok az traktörü olmasına rağmen servisde yedek parça stoku mükemmel. yüksek modellerde (6000-7000) belki süre alabilir ama zaten bütün markaların ithal üst modellerinde yedek parça temini uzun sürüyor.

yedek parçada sıkıntı yok ben pahalı diye duydum nasip kısmet belki ileride bakabilirim 5050 yada 5055 bizim buralarda alan olmadı şimdiye kadar ama güzel traktörler sağlam bi yapısı var

Selamun aleyküm abi bizde aynı traktörden aldık senin söylediklerinin hiç birisini takmadılar ben kendim şuan bu söylediklerini cebimden yaptırmaya çalışıyorum.birde yakıtı çok fzla traktör 400 saatte ve halen daha ilk günki gibi babamın cebini yakıyor. Tavsiye edebileceğin birşey varsa rica etsem paylaşırmısın. Teşekkürler

Hayirli olsun...
Bnlari bayiye yaptirtti

Selamun aleyküm abi bizde aynı traktörden aldık senin söylediklerinin hiç birisini takmadılar ben kendim şuan bu söylediklerini cebimden yaptırmaya çalışıyorum.birde yakıtı çok fzla traktör 400 saatte ve halen daha ilk günki gibi babamın cebini yakıyor. Tavsiye edebileceğin birşey varsa rica etsem paylaşırmısın. Teşekkürler

Aleyküm selam, yeni traktörleriniz hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
Euro 2 ve Euro 3 motorların pompa ayarı yapılmasında fayda var, Euro 2 ler fakir hava-yakıt karışımı mevcuttur, genel ortalama yakıt 1/4 gibi bariz görünür azalıyor.