hattat 3080 b 3065 b

Merhaba arkadaslar hatat bahce serisi traktor serisinin begenmediginiz yonlerini paylasirm7siniz. Elimdeki newholland traktorum eskidigi icin degistirmeyi dusunuyorum. Hatt atin bahce serisi hosuma gidiyor. Bahce serinin kotu yonlerini paylasirsaniz sevinirim. Kronik bir problemi varmi kullanan arkadaslarin yardimini rica ederi, bahcede ve meyvacilikta kullanmayi istiyorum.

Ya abi dedigim gibi karar senin ama sanki erkunt daha yakısıklı gibi [emoji1]

meyveci serilerinde sorun yaşayan üyelerimiz var yasin bence ısrar etme erkuntta
hatta mudanyalı şu an erkunt bayisini mahkemeye vermeyi düşünüyor
bayi ön difransiyel kilidi tam 4x4 diye satmış traktörü ama sınırlı kaydırmalı bile düzgün çalışmıyor çünkü traktörde esneklik yok en ufak eğimde askıda kalıyor

meyveci serilerinde sorun yaşayan üyelerimiz var yasin bence ısrar etme erkuntta
hatta mudanyalı şu an erkunt bayisini mahkemeye vermeyi düşünüyor
bayi ön difransiyel kilidi tam 4x4 diye satmış traktörü ama sınırlı kaydırmalı bile düzgün çalışmıyor çünkü traktörde esneklik yok en ufak eğimde askıda kalıyor

Yok abi hani latife olsun diye söyledim ama bizim burlarda eğimli hiç ondan bahsetmediler yani son karar abimize kalmıs allah en hayırlısını nasip etsin

• Beğen
Tepkiler: gmcomer