NEW HOLLAND tavsiye edilen satış fiyatı yorumları

Ben bu milleti cozemiyom yav adam yirtiniyor almayin almayin diye ne alacaz arkadas nee hangisi ucuz benim gordugum bi basak bi tumosan ucuz hangisi ucuz avrupa avrupa en kotu avrupa traktor beygiri 2 bin tl td 75 110 bin lira dedi diye gidip 110 bine alacak degilsin iyice arastir iyi pazarlik yap al 80 90 bine ..
Herkezin mali kendisine guzeldir ben hic birzaman hicbi traktoru kotulemedim .. Traktor arizalarinin cogu kullanima bagli ufak tefek sorunlar her traktorde cikar..
İster forumda olsun ister cevremde olsun uzaktan bakiyorum bi insanda nh yoksa kesin kotuluyor ben buna cok kez sahit oldum nh haric diger markalari kullanan degisik kisilerin ortak noktasi nh yi kotulemek oluyor kimse kimseye zorla bisey satmiyor herkezin mali kendine guzel kullanmasini bilene ben fiati saymazsak 2004 ten buyana nh kullaniyorum vede memnunum..
Dipnot: bana gore traktor sans isi

Bence bu fiyatların yüksek olmasının sebebi sadece marka fanatikleri elinde NH var diye en iyi traktor o oluyor kotuyse bile iyi diyor benim şu anda 2013 model tumosanım var ondan önce yine tumosan vardı ama şimdiki eskinin 3 te 1 ı kadar sağlam deil siz bu sekilde devam edin daha çok avrupa traktor fiyatına td alırsınız

FİYAT iyi tavsiye ederim TT serisi çok güzel bence...
Ben de 2 hafta felan önce aldım sıfır
TT 65 4WD...
62.000 e geldi.. Biz epey hesapli ALDİK şuan imkânsız o fiyata almak...
Memnun kalacagin kesin...
tt50 yi verdikden sonra üste ne kadar verdin.
Bende takasda 240 veriyorum 25.000 tl onu piyasa degerinden 2000 tl fazla tutuyorlar üste 42.000 tl istedi.
Bende 40.000 tl verdim bu hafta tekrardan gidip pazarlıga oturacagım.

[MENTION=73914]avc20[/MENTION] fiyat vererek baştan dezavantajlı başlamıssın
ben geçtiğimiz bahar ayında aldım liste fiyatı 75600 liraydı bayi en son 72 olur oda size olur demişti. 68e aldık. Biraz ikna kabiliyeti olması lazım birazda başka markaya gideceğinin sinyalini vermen lazım

• Beğen
Tepkiler: avc20