NEW HOLLAND tavsiye edilen satış fiyatı yorumları

merhaba arkadaşlar,

arkadaşlar new hollandın tavsiye edilen satış fiyatlarıyla satış arasında ne kadar değişme oluyo. mesela td 110 d 130 bin bunu bayi kaça satıyo ne kadar indirim yapıyo bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. :) :)

Edirne merkezde Aralik 2015de td110 a son fiyat 123 bin istedi. Luleburgaz ve tekirdag bayileri 120bin istedi. 2016 modelleri ile arasinda 4 yada 5bin tl oynuyor. Bu zamanlarda bayilerin ellerinde kalan 2015 modeller var. Siki bi pazarlikla 115bin e kadar zorlanir...

Almayın arkadaşım almayın. O motora o parayı nasıl veriyosunuz anlamadım ki? Td 110muş ulan ne özelliği varda 120 bin istiyolar yetmiyo sizde gidip alıyonuz. Yazık günah be bi klima bi uyduruk shuttle içinmi bu kadar kazık? 80-66 nın 2016 modeli ve çok daha dandik modeli onun kadar sağlam olsa neyse. Servis ağı var diye arızalarını göz ardı ediyolar. Hem 120 vercem hemde yılda 5-10 kere sanayiye gidicem bide üstüne olsun servis ağı var mı diycem? Yazık günah o paralar kolay kazanılmıyor neyse yinede keyfiniz bilir kazık yemeği siz istiyonuz.

Almayın arkadaşım almayın. O motora o parayı nasıl veriyosunuz anlamadım ki? Td 110muş ulan ne özelliği varda 120 bin istiyolar yetmiyo sizde gidip alıyonuz. Yazık günah be bi klima bi uyduruk shuttle içinmi bu kadar kazık? 80-66 nın 2016 modeli ve çok daha dandik modeli onun kadar sağlam olsa neyse. Servis ağı var diye arızalarını göz ardı ediyolar. Hem 120 vercem hemde yılda 5-10 kere sanayiye gidicem bide üstüne olsun servis ağı var mı diycem? Yazık günah o paralar kolay kazanılmıyor neyse yinede keyfiniz bilir kazık yemeği siz istiyonuz.
O paraya bangi traktor alinmali sizce?

Niyetim kafa karıştırmak değil tabiki o parayı ona verene kadar 2. El temiz avrupa nh alınır bin kat daha iyi abi. Veya sitede gördüğün Berkay abi gibi 2. El erkunt alırım daha iyi 75bin 80 bin arası. Çok fazla yerin yoksa attır bi turbo senin 80-66 ya çok daha iyi olur bence.
Benim 80-66 2000 model olsa attirmistim simdiye kadar ama bu 98lerde blok turboyu kaldirmiyor. Yapanlar blok catlatti. Ikinci elleri bende dusundum ama temiz traktor yok gercekten. 80-66 bende hic ariza yapmadi. 98 yilindan beri tum bakimlarini kendim yaptim. Nh nin arizasi kullaniciya bagli bence.

Avrupa traktorlere bakiyorum fakat cok pahali gercekten. Avrupa traktorlere verecegim far ile makina alirim toprak alirim daha iyi. Benim isimi yerli traktorde yapiyor. Elimde 1000 donum arazi olsa bende avrupa dusunurum ama sartlar td110u gosteriyor.