siz olsanız ne yaparsınız :D

Ynt: siz olsanız ne yaparsınız :D

bende aynı şey motor da olmuştu altımda 150 lik mondial war dı arkadaşa yetişmeye çalışıodum.tıkadım bende virajlara 120 le giriyordum.geceliğin nsl oldusa ters şeride geçmişim gözlerimi açtığımda kocaman bişi bana doğru geliodu(tır)axor bana doğru geliodu adam selöktör falan yapıodu ama ikimizde çok süratlıydık sonra bi acı fren sesi duydum bıraktım ben ellerimi gözlerimide kapattım.ban.sonra uyandığımda her yerde polis ambulans falan wardı.
:D benim motorun tekerleklerine kadar parçalanmadık yeri kalmadı tırda sağ far gidik o kadar bende bi kaç kırıkla atlattım. :D

Sürücünün Psikoteknik ' de test sürüşlerine alıp testi geçemediğinde mevcut ehliyetinin iptal edilmesini sağlamak en uygunu olacaktır. Şöför öyle birşe ki hiç bir şeye benzemez, bir kadın her hangi bir canlı hamile kalır ve kendine ait olan gövdesindeki canlının riskini taşır, Şöför ise kullandığı araç ve işgal ettiği trafikteki araçların sayısı ve içindeki canlıların riskini taşır, demek ki şöför anneden bile hassas davranmak zorunda, Aslında bundan sonrası ŞÖFÖR ' lük

operator11 link=topic=9803.msg102909#msg102909 date=1228153688' Alıntı:
bence vites küçültmek mantıksız onun yerine al boşa asıl frene dahada gaza basmanın pek manası yok gibi
2000 dd ile 5 viteste giden araç ı sen 4 veya 3 vitese aldığın zaman araba haliyle yavaşlayıp devir yükselecektir oradaki devirin yükselmesinin sebebinin gaza basmak olduğunu sanmıyorm...ve boşa alıp frene asılırsan daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir hakimiyeti kaybedersin ayrıca vites küçülterek frenaj yapmak daha doğrudur...

ben olsam aralarında geçerim benim ortadan geldigimi görünce haliyele ikside biraz daha kenara kaçacaktır sonuçta arabalar büyük bira bankete girmek onlara zarar vermez aralrında geçip gidrim