Mazot gübre icmalleri askıya çıktı

Bu haberde 2016 yılı mazot gübre destek ödemelerinin başladığı yazıyor. Ödeme alan arkadaş var mı ?
http://www.ckssorgulama.com/mazot-gubre-ve-toprak-analizi-destek-odemeleri-2016/

Sayfayı açtıktan sonra dikkatlice bakınca haber eski (10nisan2015) olduğu anlaşılıyor.

Benim bildiğim geçenlerde Tekirdağ'dan ziyarete giden ekibe, tarım bakanının kalemi tarafından Mart ayı başında Mazot,gübre ve toprak analizi desteklerinin ödeneceği söylenmiş.

TC. sonu sıfır olanı aldık.Sıra 4 olanda onuda Cuma akşamı alırız kısmetse.Tekirdağ.

87 dönüme 530 lira mazot gübre destegi aldım neredeyse yarısı yok veya kesmişler neden acaba

Bu 87 dönüm tek parça ise ve toprak analizi yaptırmadıysanız gübre desteğinide alamazsınız.Sadece mazot desteğini almışsınızdır.Ektiğiniz ürün ne? Birde bu yer tek parça mı?

Yatan para1058 tl 525 tl kesinti yapılmış ziraat Bankası traktör kredimden dolayı keyfi kesinti yapmışlar itiraz ettim bimere tüketici hakem heyetine şikayet edecegim dedim istemeye istemeye geri verdiler.desteklerini beklediginden eksik alan arkadaşlar olursa kesinlikle atmlerden hesap özeti alsınlar