4. Geleneksel Trakkulup Trakya Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bende ne zaman toplanıyoruz diye bekliyordum.6 Şubat daha uygun olur benim için sonraki hafta gübre atma işleri başlar Trakya'da.Türkiye buluşmasına hanımın durumundan katılamamıştım [MENTION=47]b.ozyurt[/MENTION] güzel bir organizasyon yapar Hayrabolu'da toplar bizi diye düşünüyorum [MENTION=1424]ufukk[/MENTION] abi gençlere devretmişsin organizasyon işlerini :)

İyi akşamlar sevgili arkadaşlar abiler,

Aksaray buluşmasının tadı hala damağımızda , daha o zaman Trakya buluşmasının adı geçiyordu, malumunuz aramızda İstanbul gibi kocaman bir engel olduğu için Trakyalı çiftçi arkadaşlardan fazla katılım olmamıştı Türkiye buluşmasında, biz de her sene olduğu gibi, bir de Trakya buluşması yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde küçük çaplı buluşmalar olmuş, ben de bugün Hayrabolu'ya Yılmaz abinin [MENTION=21067]sebazios[/MENTION] yanında gittim. Biraz bahsettim.

Cumartesi günlerini daha uıygun buluyoruz her sene, bu senekini de haftaya cumartesi, (6 Şubat 2016) veya ondan sonraki (13 Şubat 2016) yapalım diyoruz. Bu sene katılım biraz daha fazla olur inşallah, şimdiden gelecekler isimlerini yazarsa, buluşma yerini ve tarihi de netlik kazanınca güzel bir şeyler açığa çıkar.

berk kardeşim bir tarih belirleyinde bizde ona göre pozisyonumuzu ayarlamaya uğraşalım. malum çalışma hayatı devam ediyor . bak yılmaz akgün kardeşim rutin çalışmaya başladı .foruma bile yazı yazmaya vakit bulamuyor .

Provalara devam ediyoruz.

a5617ce17ec01282b5ff4ef6654a3532.jpg

Cumhur kardeşim (Vatansever87) uğradı bugün. Ayak üstü güzel bi sohbet ettik.

Kilo konusuna girmeyeydi daha da güzel olacaktı ya, neyse.

Düğün dernek işi olmasa, Trakya buluşmasına Ege bölgesi gözlemcisi olarak katılmak ciddi ciddi aklımdan geçiyordu :)
Demokratik bir buluşmamı olacak yoksa hileli mi?, gözlemci şart, demi ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...