Case ih jx c

Tanıdığım biri 55-46.traktörün satıp JX55c satın aldı.yakıt 1.5.katı.o tanıdığımızın Ä·oyünden biri 60-66 fiat tek çekerim vermiş 65c atın almış.traktör daha 100 saatte.imiş satmak istiyormuş.bende JX75c var.yakıt yakıyor.ama.bana göre iş.yapıyor.JXc ile ilgili daha önce.açılan konuları okumuş iseniz orada da.yazılanlar da bu traktörün 3.silindirli bir traktör gibi düşünülmemeli yolda. kullanacak iseniz kesinlikle.3.silindirli bir traktör alınmalı.55c nin .performansına 3.silindirli 70 hp bir traktörüne performansı yetışemeyeceğini düşünüyorum.

65c kullanıyorum 1170 saatte yakıtından ve cekısınden gayet memnunum.olcumlerde emsallerınden az yakıyor bızzat kendımız ölctük same 70 erkunt 70 case 65 aynı yol aynı yuk case onlara yakıtta buyuk fark atmıstı.ciftte de topragımız agır ve serttır alpler 4 9 pulluk ıle surum yapıyrum 1000 m2 de 1,5 lıtre yı gecmemıstırr

Tanıdığım biri 55-46.traktörün satıp JX55c satın aldı.yakıt 1.5.katı.o tanıdığımızın Ä·oyünden biri 60-66 fiat tek çekerim vermiş 65c atın almış.traktör daha 100 saatte.imiş satmak istiyormuş.bende JX75c var.yakıt yakıyor.ama.bana göre iş.yapıyor.JXc ile ilgili daha önce.açılan konuları okumuş iseniz orada da.yazılanlar da bu traktörün 3.silindirli bir traktör gibi düşünülmemeli yolda. kullanacak iseniz kesinlikle.3.silindirli bir traktör alınmalı.55c nin .performansına 3.silindirli 70 hp bir traktörüne performansı yetışemeyeceğini düşünüyorum.

Bendeki 55 c 500 saatte 3 ton yukle yolda rampsda bayağı vardı 100 km de 120 tl mazot yaktı 4 lü 12 Inc otomatik pulluk ta 2,5 litre 1000 metrekare yakıyor nasıl sencd

Öncelikle merhaba bende jx 75 c var yol yakıtı hariç memnunum 55 lise gelecek olursak emsallerinden daha kuvvetli bir traktör bizim burda 3 lü 16 döner pulluğu çekiyor rahat rahat