11-14 Şubat İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı

inşallah hep beraber orada olacağız
ben perşembe günü önceden bir gidip program yapmayı planlıyorum

aklımda şöyle birşey var
sabah girişte buluşalım erken gelenlerle daha sonra girer belli bir bölüme kadar gezeriz daha sonra müsait bir istasyonda buluşur biraz muhabbet ederiz 1 saat falan
sonra yine dolaşır bir mola daha veririz yemek için
daha sonra yine dolaşıp bir istasyon daha belirler orada buluşuruz ve son olarak çıkışta buluşur konuşur vedalaşırız

belirlediğimiz istasyonlarda hem dinlenir hem muhabbet eder hemde standları ürünleri değerlendiririz

perşembe yada cuma gidip muhtemel dinlenme istasyonlarını keşif yapacağım buradan yazarım

• Beğen
Tepkiler: Ali Dmr
inşallah hep beraber orada olacağız
ben perşembe günü önceden bir gidip program yapmayı planlıyorum

aklımda şöyle birşey var
sabah girişte buluşalım erken gelenlerle daha sonra girer belli bir bölüme kadar gezeriz daha sonra müsait bir istasyonda buluşur biraz muhabbet ederiz 1 saat falan
sonra yine dolaşır bir mola daha veririz yemek için
daha sonra yine dolaşıp bir istasyon daha belirler orada buluşuruz ve son olarak çıkışta buluşur konuşur vedalaşırız

belirlediğimiz istasyonlarda hem dinlenir hem muhabbet eder hemde standları ürünleri değerlendiririz

perşembe yada cuma gidip muhtemel dinlenme istasyonlarını keşif yapacağım buradan yazarım

Abi hayvanlara bakıp geleceğiz. Erken gelmemiz biraz zor olacak gelince ararım numaranızı alayım.

Bugün fuardaydım arkadaşlar
Yeni fuar alanı ulaşım ve konaklamaya uzak olmasına rağmen gerçekten büyük ve güzel yapmışlar
Öncelikle şunu söyleyeyim günü birlik gelirim tüm gün fuarı doya doya gezerim diye düşünenleri akşam olunca hayal kırıklığı bekliyor
Cidden dolu dolu bir fuar alanı olmuş
Aşağıya A ve B hollerinin krokilerini atıyorum
Cumartesi günü katılacak olan arkadaşlarla şu şekilde bir plan öneriyorum
A holü çok geniş kapsamlı olarak ve iyi bir şekilde yerleştirilmiş
Gübre yem firmaları yayınlar arıcılık ve hayvancılık üzerine firmalar gibi
Burada herkes belirli bir saate göre serbest olarak gezsin Daha sonra B holüne direk geçip andan Traktör firmalarının standlarını beraber gezip çay ve atıştırmalık ikramlarıyla idare edelim
Case ve Newholland ikramları gerçekten güzeldi özellikle nh nin kekleri çok güzeldi
C holüde açık sergi alanı olarak varmış ama içeriği nedir bilmiyorum biraz geç gittiğim için orayı gezemedim birazdan gezerken çektiğim videolar ve fotoğraflardan birazını paylaşacağım

Resimler ve ekler

• 2016-02-11 13.26.07.jpg
    2016-02-11 13.26.07.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 65
  • 2016-02-11 13.36.21.jpg
    2016-02-11 13.36.21.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 65