11-14 Şubat İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Gordum fakat meyve arasindaki yabanci otlara ilac atmak icin aparat bakicaktim. Elektro par yerine 2000 lt cift pervaneli 170 pompa parlayan isii gorur niyetim onu almak.
bende atomizer araştırdım abi dur sana pazarlığa girmeden öğrendiğim fiyatları paylaşayım
agrotek direk firma olarak kendisi gelmiş manisadan 15bin dedi
parlayan14500 tek pervane 18500 çift pervane star kasası için diğeri 13200 polyester kasa
boa sistemi diğerlerinden daha farklı bir makina geliştirmiş yada kopyalamış tam bilmiyorum yüzde 50 ilaç tasarrufu sağladığını ve daha iyi bir kaplama yaptığını iddia ediyor elektrostatik alçak basınçla çalışan bir makinaymış
hatta sohbet sırasında kendisininde bursada zeytinlikleri olduğunu ve yaptırdığı tahlilden sonra standart atomizerlerle çok fazla bordo bulamacı atıldığı için toprağında biriken ağır metalin normalin 10 katı çıktığını söyledi makina fiyatı 32binlira

Son düzenleme:
Ali samexen hic yok bizim burda. Su jxb nin biraz yuksekleri var hem tarla hem meyvede kullanilabilirse niyetim o yoksa. Same aklimda kalmadi degil.

alacan caseyi pişman olcan al bi frutetto bakma arkana :) beğenmeme lüksün yok bak beni dinle burası bahçeci peynir ekmek gibi satıyor traktör geçen aldıkları traktöre bak 120 bin pra verdiler şüphe olsa bu para berilmez kendini kanıtladı artık

Resimler ve ekler

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 55
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 64