Buyrun Cold Start 2 (154 Leyland)

Merhaba Arkadaşlar.
Daha öncede leyland ile cold start videomu atmistim.
Bugun yine yeni bi video sizlerle.Bu sefer Bujileri degistirdi.Yeni taktigim bujiler orjinal bosh marka.
Buyrun video: [video=youtu;XD3iefvr388]https://youtu.be/XD3iefvr388[/video]

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Normalde cold start videolari cekmicektim.Daha once de cekmedim zaten ama her ağızdan bir ses çıkıyor.Neymiş leyland traktor nr kışta ne yazda calismazmis. yok yazda hararet yaparmiş.Bende bi malum kış tayken bi video cekeyim dedim.Hararet konusuna gelirsek de 8 yada 6 kanatli pervane takin olmadi radyatorunuz tıkalıdır.Ona baktırın yine olmadiysa gidin 640 radyatörü takın bakal hararet yapiyormu? Ben kaç seneden beri hararetin 85 i gectigini gormedim.Duruma gore zorluyoruz bazen ister istemez ama hararet gibi bi sorun olmuyor.

Normalde cold start videolari cekmicektim.Daha once de cekmedim zaten ama her ağızdan bir ses çıkıyor.Neymiş leyland traktor nr kışta ne yazda calismazmis. yok yazda hararet yaparmiş.Bende bi malum kış tayken bi video cekeyim dedim.Hararet konusuna gelirsek de 8 yada 6 kanatli pervane takin olmadi radyatorunuz tıkalıdır.Ona baktırın yine olmadiysa gidin 640 radyatörü takın bakal hararet yapiyormu? Ben kaç seneden beri hararetin 85 i gectigini gormedim.Duruma gore zorluyoruz bazen ister istemez ama hararet gibi bi sorun olmuyor.

6041e73e6487162dc6ddf5186dedf6ff.png
ön sportu sökerken 6 kanatı kırdık.bu taktığımız felaket rüzgar yapıyor

Kardesim ben ilk defa gordum leydant in bu sogukta hic bosa saymadan calistiginii. Gercekten cok iyi bakmissin motoruna. Tebrik ediyorum senii. Benim de var suan. Kizdirsam bile hayatta calismaz. Bu sogukta. Kis uykusuna yatirdik baharda uyandiracazzz

Senin leylandın maşallahı var güzel çalışıyor...benim 184 ü başka bi traktörün peşine bağlayıp 10 km çeksek yine çalışmaz...karda lastikler geri döner...devir saatin mf saati uyuyor demek

Atalar ne güzel söylemiş bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye. Bizim köyde aynısından vardı benim bildiğim bir 15 yıl, daha önceside varmış tabi hiç aküsü olmadı, sürekli vurdurmayla çalışıyordu rampa akü derdi herkes... :)
Atalar güzel demişler...ilanlarda leylandları görüyorum da yolunmuş kargaya dönmüş hepsi guzelleride var illaki..
Ne civata sıkmışlar ne kablo bantlamışlar...bi 154 görmüştüm ön ağırlığın oraya beton atılmıştı...

Son düzenleme: