8 sonuçtan 1 ile 8 arası gösteriliyor
 1. #1
  Ercan AYKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  31 Aralık 2013
  Şehir
  ESKİŞEHİR
  Yaş
  27
  Mesajlar
  5,950
  Blog Girişleri
  13
  Adı geçen
  25 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

  Türk Telekom CEO'su Rami Aslan, Avea ve TTNET'i 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya getirerek yeni bir dönem başlatıyoruz" dedi.
  Türk Telekom CEO'su Rami Aslan, Avea ve TTNET'in Türk Telekom çatısı altında birleştiği bilgisini vererek, "Mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerimizi 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya getirerek yeni bir dönem başlatıyoruz" dedi.

  Türk Telekom, Antalya'da Rami Aslan ev sahipliğinde düzenlenen toplantıyla mobil, internet, ev telefonu, TV ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını 'Türk Telekom' tek markası altında birleştirdiğini duyurdu.

  "FİBER GÜCÜ MOBİLE TAŞINACAK"

  Birleşmeye ilişkin bilgi veren Aslan, Türk Telekom çatısı altında yeni bir döneme girdiklerine işaret ederek, "Yenilikçi olma, dinamizm, müşteri odaklılık, çeşitlilik gibi değerleri temsil eden yeni logomuzla taçlandırdığımız bu yeni dönemde, tüm Türkiye'ye yayılmış fiber altyapımızın gücü, hem mobil hem sabit alandaki hizmetlerimizde kendini gösterecek" ifadelerini kullandı.

  Aslan, fiberin gücünü mobile taşıyacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

  "206 bin kilometrelik fiber altyapımız nisan ayında hayata geçecek 4.5G iletişim noktalarını besleyecek olan kökleri oluşturacak ve 4.5G'nin rakipsiz lideri olacağız.

  Yeni 4.5G mobil dünyası Türk Telekom'un fiber gücü üzerinde yükselecek. Fiber altyapımız ve sahip olduğumuz frekanslar ile sadece 4.5G'nin değil, tüm yeni nesil mobil teknolojilerin de lideri olacağız. 5G'nin yol haritasını çıkarmak üzere oluşturulan uluslararası konsorsiyuma Türkiye'den davet edilen tek şirket olmamız ve 5G ile ilgili yapmış olduğumuz patent başvurularımız, öncülük vizyonumuzun en somut kanıtıdır."

  "ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA LİGİ 4K İZLENEBİLECEK"

  Türk Telekom'un güçlü fiber altyapısıyla Türkiye'deki TV yayıncılığında da köklü değişime yol açacağını vurgulayan Aslan, "Türkiye'nin en zengin TV içeriğinin sağlayıcısı olarak müşterilerimize 4K teknolojisini de sunacağız. Müşterilerimiz, 3 yıl boyunca yayın haklarına sahip olduğumuz 'UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi' maçlarını 4K formatında izleme imkanına yakalayacaklar" dedi.

  Konuşmasında birleşmenin getirdiği yeniliklere de değinen Aslan, şunları anlattı:

  "Türk Telekom tek markasıyla müşterilerimize sunduğumuz yeni dünyayı, ilkleri ve enleri barındırıyor. Tek marka altında birleşmek, en yüksek kapasite, en yüksek hız, en yüksek servis kalitesi, en geniş ürün portföyü, tek noktadan hizmet, tek çağrı merkezi ve tek internet sitesi anlamına geliyor.

  Müşterilerimiz hizmetlerimizle ilgili bütün işlemlerini, tek bir çağrı merkezi numarasını arayarak veya internet üzerinden tek bir paneli kullanarak yapabilecekler. Bunun yanında bütün satış sonrası destek hizmetleri de tek bir noktadan sunulacak. Müşterilerimize ayrıca, hizmetleri kişiselleştirme konusunda da önemli avantajlar sağlayacağız. Avantajlı 'Çoklu hizmet paketlerimiz' ile müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri seçmenin ayrıcalığını yaşayacaklar."

  Marka birleşmesini, iş gücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan ve dünyadaki benzerlerinden çok daha kısa bir sürede başarıyla tamamladıklarına dikkati çeken Aslan, bu birleşmenin Türkiye'de iletişim ve eğlence alanında köklü değişimlere yol açacağını ifade etti. Bu sayede, artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine diledikleri yerden dünyaya bağlanma imkanını birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabileceklerini vurguladı.

  Rami Aslan, Türkiye'nin gelecekte bölgesi için önemli bir finans-enerji-ulaşım üssü haline geleceğini ve bu mega dönüşüme eşlik ederek onun taşıyıcısı olacak bir dijital ortağa ihtiyaç duyulacağını vurgulayarak Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu dijital ortağın ise Türk Telekom olduğunu söyledi.

  "Rakamlarımız söylediklerimizi kanıtlıyor" diyen Aslan, konuşmasını şöyle tamamladı:

  "Türkiye'nin 81 iline yayılan 206 bin kilometrelik fiber ağımız, süper hızlı, süper verimli yüksek kapasiteli bağlantı sağlıyor. Son on yılda altyapımıza 20 milyar lira yatırım yaparak platformumuzu geleceğe hazırladık. 34 bin kişilik nitelikli personelimiz Türkiye'ye hizmet vermeye hazır.

  37 milyon müşteriyle Türkiye'nin en büyük entegre iletişim ve eğlence markasıyız. Etkileyici olan sadece sahip olduğumuz rakamsal büyüklükler değil, aynı zamanda değişime liderlik edecek cesaret ve vizyona da sahibiz. Bugünden itibaren 'Tek Telekom,Türk Telekom' çağı başlıyor."

  YENİ DÖNEM YENİ LOGO

  Toplantıda verilen bilgilere göre, marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları, 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya geldi. Avea, TTNET ve Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibarıyla "Türk Telekom" tek markasıyla müşterilere sunulacak.

  Tek marka altında birleşen Türk Telekom'un müşterileri, mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

  Yeni dönemde, Türk Telekom'un 206 bin kilometrelik fiber ağının sağladığı güçle, entegre iletişim, eğlence ve TV hizmetleri, tek bir noktadan, kesintisiz şekilde, rakipsiz bir hız, en yüksek kalite ve kapasiteyle Türk Telekom markası altında Türkiye'ye sunulacak.

  Toplantı kapsamında ayrıca "Tek Telekom,Türk Telekom" söylemi ile ifade edilen yeni dönemin marka kimliği, yeni logosu ve bu akşam 21.00'da yayına girecek yeni reklam filmi de basın mensuplarıyla paylaşıldı.

  "HER ŞEY DEĞİŞECEK"

  Verilen bilgiye göre, 26 Ocak akşamı itibarıyla gerçekleştirilmeye başlanacak büyük bir dönüşüm operasyonu ile Türkiye çapında Türk Telekom mağazaları, genel müdürlük binaları, ofisler, tabelalar, araçlar, personel kıyafetleri Türk Telekom'un yeni logo ile giydirilmeye başlanacak. Aynı şekilde internet sitesi de yeni logo ile hizmete geçecek.

  CEO Rami Aslan, yeni logoya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

  "Yeni logomuz müşterilerimize, yeniliklere, özgür iletişime ve herkese açık yeni bir dünyayı sunmada esin kaynağımız oldu. Logomuz, teknolojinin insanların hayatında olumlu değişimler yapacağına, kurumların daha iyi sonuçlara ulaşmasına ve ülkemizin geleceğine katkı sağlayacağına olan umudumuzun ve iyimserliğimizin ifadesidir. Logomuz bizim bilinen uzmanlığımızın teyit edilmesidir. Ürün ve hizmet çeşitliliğimizin bir göstergesidir. Diyalog, yeni fikirler ve büyüme için esin kaynağı olma tutkumuzdur. Geleceği renklendirme arzumuzdur. Logomuz, fiberin gücünü herkese sunmamızın sembolüdür."


  Alıntıdır..

  'Ahmet ARSLAN', YUSUFTUYLUOGLU teşekkür etti.

 2. #2
  Ali Dmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  30 Kasım 2014
  Şehir
  İzmir
  Yaş
  22
  Mesajlar
  1,452
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Güzel paylaşım. Yalnız eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir

 3. #3

  Üyelik Tarihi
  10 Aralık 2014
  Şehir
  Ankara
  Yaş
  40
  Mesajlar
  184
  Adı geçen
  11 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Gönül isterki bu birleşimden iyi sonuç çıksın, ama vatandaş açısından hiçbir şey değişmeyeceği kesin, zira ttnet daha önce telekom firmasının içindeydi, daha aktif olsun diye ayrıldı ama değişen birşey olmadı
  Bir insanın 3 cebinde ayrı ayrı olan parasının tek bir cebe almasıyla nasıl parası artmıyorsa bu birleşimdende vatandaş açısından olumlu birşey çıkmaz
  Zira 2 sene önce cem yılmazın rol aldığı reklamda Türkiyeye döşenen Fiber kabloların uzunluğu dünya etrafını 4 kere tur atacak kadar uzun olduğu söyleniyordu, gel gör ki ttnet'in 24 MEGABIT fiber internet diye sattığı ürün tamamen aldatmaca bir üründür. Fiber internet asla iki telli telefon kablosu ile taşınamaz, fiber internet mutlaka sonlandırıcı ile sonlandırılması lazım

  Ali Dmr teşekkür etti.

 4. #4
  Ali Dmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  30 Kasım 2014
  Şehir
  İzmir
  Yaş
  22
  Mesajlar
  1,452
  Adı geçen
  4 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Alıntı kaynari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gönül isterki bu birleşimden iyi sonuç çıksın, ama vatandaş açısından hiçbir şey değişmeyeceği kesin, zira ttnet daha önce telekom firmasının içindeydi, daha aktif olsun diye ayrıldı ama değişen birşey olmadı
  Bir insanın 3 cebinde ayrı ayrı olan parasının tek bir cebe almasıyla nasıl parası artmıyorsa bu birleşimdende vatandaş açısından olumlu birşey çıkmaz
  Zira 2 sene önce cem yılmazın rol aldığı reklamda Türkiyeye döşenen Fiber kabloların uzunluğu dünya etrafını 4 kere tur atacak kadar uzun olduğu söyleniyordu, gel gör ki ttnet'in 24 MEGABIT fiber internet diye sattığı ürün tamamen aldatmaca bir üründür. Fiber internet asla iki telli telefon kablosu ile taşınamaz, fiber internet mutlaka sonlandırıcı ile sonlandırılması lazım
  Zaten hız konusunda ben satın aldığı hızı %100 oranında verimli kullanabilen görmedim henüz. Benim 16 mb limitsiz paket ama en fazla 12 megabite kadar kullanabiliyorum.

 5. #5

  Üyelik Tarihi
  19 Ocak 2016
  Şehir
  edirne
  Yaş
  23
  Mesajlar
  36
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Bu isi adamlar az vergi odemek icin yapmislar sanirsam bugun okudugum bi haberde oyle yaziyordu bu birlesme sayesinde yaklasik olarak 1milyar tl daha az vergi odiycegini yaziyordu haberde bu sirketin yani bizim icin olan bisi yok ortada adamlar yine kendilerini dusunmusler linkini bulursam yollarim arkadaslar

  entelmaganda teşekkür etti.

 6. #6
  YUSUFTUYLUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  12 Kasım 2010
  Şehir
  Erzurum
  Yaş
  41
  Mesajlar
  9,769
  Adı geçen
  80 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  bizim burada avea baz istasyonuna yaklaştıkça
  çekim düşüyor..
  normaldede konuşurken hat düşüyor..
  petlas neyse avea o..

 7. #7
  Barış UZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  05 Mart 2009
  Şehir
  Ankara
  Yaş
  25
  Mesajlar
  5,923
  Adı geçen
  5 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  Türk telekom 2013 ten beri mahallenin telefon hattını yapmadı şu anda ev telefonu ve TTnet internet kullanan kalmadı. Avea ya gelirsek doğru düzgün çektiği bi yer yok Ankara'da trafikte giderken bile çekmiyor Al birini vur diğerine.....

 8. #8

  Üyelik Tarihi
  19 Aralık 2015
  Şehir
  kayseri
  Yaş
  23
  Mesajlar
  72
  Adı geçen
  1 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti  32mb lik hızlimitim var alt yapı 5mb destekliyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Var
 •  
Yukarı Çık
Hakkımızda
TrakKulüp, Türkiye'nin en büyük çiftçi paylaşım sitesidir. Sitemizde traktörler, biçerdöverler, tarım makineleri, tarım aletleri, çiftçilik, tarım ve hayvancılık ile ilgili 1.000.000'dan fazla mesaj bulunmaktadır.

62.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Bizi Takip Edin
trakkulup@trakkulup.net
DMCA.com Protection Status