kısa ve öz fıkralar

Odanın birine 1 kadın, 1 ütü ve 1 gömlek koymuşlar. 5 dakika içinde gömleği ütüleyip, kadınla beraber olan kişi kazanacakmış. Japon, almış ütüyü eline gömleği bir güzel ütülemiş. Kadına sıra gelince süre bitmiş. Çıkışta : Bizde prensip budur demiş: Önce iş gelir. Fransız girmiş
ve hemen kadına saldırmış. Ütüye sıra gelince süre bitmiş. Çıkışta: Bizde prensip budur demiş: Önce aşk gelir. Türk girmiş. Girer girmez vermiş kadına ütüyle gömlegi, o ütülerken kadının işini bitirmiş ve kazanmış. Çıkışta: Bizde prensip budur demiş: ..Çalışanı ?ikerler... :)
***************************************************************************************************************************

4 rahibe ölmüs ve cennet cehennem sınırında sorgulamaya alınmışlar. Sorgulama meleği demiş ' şimdi herkes sırayla dünyadayken işledigi en büyük günahı anlatsın. Sakın atmayın tespit ederiz. 1. rahibe ben hayattayken bir kere penise dokunmustum parmağımın ucuyla demiş melek hangi parmağınla diyince sağ elinin isaret parmağını göstermiş. Melek: Tamam yavrum şimdi git ve günahı işlediğin o parmağı yan taraftaki kutsal suya sokarak arın günahlarından demiş. 2. Rahibe ben hayattayken bir kere penisi tutmuştum
elek: hangi elinle demiş. Sag elini kaldırmış 2.rahibe, melek de ona gidip o elini yandaki kutsal suya sokarak günahlarından arınmasını ögütlemiş. Bu sırada 3. rahibeyle 4. rahibe aralarında fısıldaşıyolarmış. Sonra aniden yer değiştirmişler. Sorgulama meleği bunu farkederek: ' Bir dakika ne oluyor, siz niye yer değiştirdiniz ' diye sorunca daha önce 4. sırada olup 3. sıradakiyle yer değiştiren rahibe: ' İzin verirseniz, arkadaş kutsal suya g.tünü sokmadan ben bi ağzımı çalkalayıp çıkayım efendim...

*****************************************************************************************************************************

Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan [Yasak Kelime] olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş.Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis faikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin diye hemen faikadaki bir sosis makinesinin başına götürmüş. Bak oğlum' demiş. 'Buradan bö
yle öküzü yolluyorsun... aha diğer taraftan sosis olarak çıkıyor, bu kadar basit anladın mı?'. Çocuk dinlemeden başını sallamış, sallamış ta... sonra babasının yüzüne [Yasak Kelime] [Yasak Kelime] bakmış ve; - 'peki buba, buradan sosisi goysak, öteki taraftan öküz olarak çukar mu ?' diye merakla sormuş. Babası hemen cevaplamış: - 'Maalesef evladım, o teknoloji bir tek senin ananda var...'

**********************************************************************************************************************************

Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş. -Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır. Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış. Kız hemen 'çocuğumuzun adı ne olsun' demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine 'Çocuğumuzun adı ne olsun' demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine 'çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine 'Çocuğumuzun adı ne olsun' demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine 'Çocuğumuzun adı ne olsun' gençte yine bir şey yok genç kızla sevişmeye başlamış kız 'Çocuğumuzun adı ne olsun' demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine 'Çocuğumuzun adı ne olsun' demiş. Genç kalkmış prezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış 'Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun'
************************************************************************************************************************************

Çok şık bir partide adamın biri, güzel bir bayanın yanına yaklaşmış ve :- 'Bayan, size bir milyar lira versem bu gece benimle beraber olur musunuz?', demişKadın biraz düşünmüş ve :- 'Neden olmasın?', diye cevap vermiş.Adam biraz düşünmüş ve bu sefer :- 'Peki 5 milyon versem benimle beraber olur musunuz ?', demiş.Kadın bı sorunun üzerine bozulmuş ve :- 'Siz beni ne sandınız ?' demiş.Adman bunun üzerine :- 'Ne olduğunuzu anladık da, fiyatta anlaşmaya çalışıyoruz.' demiş

**************************************************************************************************************************

Trenle İstanbula yolculuk eden Kayserili tanıştığı arkadaşıyle biraz sohbetten sonra, çantasından çıkardığı pastırmalı yiyeceklerden arkadaşıada ikram eder. Arkadaşı,-Sağol benim basurum var ben yemeyeyim deyince ,Kayserili gayet ılımlı bir tavırla : -Olsun onuda biraz sonra yeriz demiş

*********************************************************************************************************************

Genc ve güzel sarisin, alisveris merkezinin beyaz esya reyonuna girer ve saticiya sorar: - 'Su küçük televizyonu almayi düsünüyorum, fiyati nedir ?' - 'Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz.!' Genc kadin sinirlenir, evine gider, sacinin rengini degistirir ve ertesi gün magazaya geri gelir, ayni saticiya yaklasir ve: 'Su küçük televizyonu satin almak istiyorum.' der - 'Kusura bakmayin hanimefendi sarisinlara satis yapmiyoruz !!!!' Kadin iyice sinirlenmistir
, solugu bir kuaforde alir, bu defa köklü bir degisiklik yapar, hatta makyajindan,göz rengine o tam bir esmer bombadir artik.. Ayni magazaya gider, ayni saticinin yanidadir ertesi gun: - 'Su küçük sevimli beyaz renlki televizyon ne kadar ???' - 'Kusura bakmayin hanimefendi, sarisinlara satis yapmiyoruz' - 'Inanmiyorum, nasil anladiniz sarisin oldugumu, üç gündür kendimi esmere cevirmek icin yapmadigim kalmadi!' - 'Hanimefendi 3 gündür satinalmaya calistiginiz sey Mikrodalga firin!'

************************************************************************************************************************************
Yaşlıca bir bayan evindeki koltuğunda oturup uzun geçmiş hayatını gözden geçirirken birden bir peri karşısına çıkıverir ve ona 3 dilekte bulunabileceğini söyler. - ' ' Peki ' ' der yaşlı kadın. - ' ' Zengin olmak istiyorum ' ' . Peri bir el hareketiyle kadının koltuğunu som altına çevirir. - ' ' ikinci olarak ' ta güzel ve genç bir prenses olmak istiyorum ' ' der. Birden başında paha biçilemez bir tacı olan dünya güzeli bir prenses oluverir. - ' ' üçüncü ve son olarak ne istersin ' ' diye sorar peri. O sırada yaşlı köpeği ağır bir şekilde kafasını kaldırır ve zayıf bir 'hav' sesi çıkartır.renses çok sevdiği köpeğine bakar ve şöyle der; - ' ' Kopeğimi yakışıklı bir prense dönüştürebilirmisin? ' ' . Tam o anda, şimdi güzel bir prenses olan yaşlı kadının önünde dünyada hiç kimsenin görmediği kadar yakışıklı bir prense dönüşür köpek. Hiç kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar yakışıklıdır bu prens. Kadın ona büyük bir hayranlıkla bakar ve o anda ona aşık oluverir. Prens ona doğru yaklaştığında kadının heyecandan dizleri titremeye başlar. Prens ona doğru eğilir ve dudakları neredeyse kadının kulağına değecek şekilde şöyle fısıldar; - ' ' Eminim şimdi, zamanında beni hadım ettirdiğine çok pişmansın ' ' ...