Abalioğlu Yemi Kullanan Var Mi Aranizda ?

Arkadaslar aranizda abalioğlu hem kullanan var mi memnun musunuz besi ve sütte

10 Yıl toros yem kullandım son 1 yıldır Abalıoglu Kullanıyorum Cok Memnunum torosla arasında dünya kadar fark var hesaplıda abalıoglu bu ay besi yemini 42 den süt yemini 44 den buza büyütmeyi 46 dan aldım bu fiyat 1 ay vadeli önümüzdeki ay ödüycem ben tavsiye ederim abalıoglunu kardeş bir kullan dene derim tol tutma problemi felan olmadı daha danalar felan güzel etleniyorlar

Bakalim bizde kismetse bu ay bi deniycez insallah verim aliriz fiyati diger yem firmalarina gore iyi gercekten memnun kalirsak devam etmeyi dusunuyoruz

Şunuda Söyleyeyim Sana 1 yemin iyi olup olmadıgını anlamak ıcın 1 ay kullanmak yetmez en az 3 yada 5 ay yedirecen aldıgın firmadan abalıoglu fabrikasının hayvan besleme uzmanınıda cagır ineklere kacar kilo vereyim danalara ne kadar veriyim dier kaba yemlerden kaca kilo giriyim diye sor istersen rasyon yaptır adamlar eve kadar ucretsiz gelip ilgilenıyorlar gercekten

• Beğen
Tepkiler: karahasanoğlu
matlinin pro41 ini kullandigim donemler bogasama dol tutma problemleri vardi yaklasik 1 yildir abalioglu gozde ve gozde plus kullaniyorum dol tutma olsun bogasama olsun allaha sukur oyle bir problemim yok 2 aydirda kendi yaptigim yemdende ilave ediyorum sonuc mukemmel
9c5aff05bf5bcea37accbe1d2e613b0c.jpg

Abalıoğlu yem de FETÖye finansman sağlayan şirketler arasında anılıyor. Verdiğimiz paranın ne iş için kullanılacağı korkusu ne acaip bir duyguymuş. [emoji47]

o zaman bizim inekler de fetocu ne yapalim inekleri dovelimmi sizde fetocu oldunuz diye ya inek de derse eskiden cok iyidik haci ne olduda boyle olduk ne cevap vericez allah askina bi bitmediniz be mi diyecez [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

10 Yıl toros yem kullandım son 1 yıldır Abalıoglu Kullanıyorum Cok Memnunum torosla arasında dünya kadar fark var hesaplıda abalıoglu bu ay besi yemini 42 den süt yemini 44 den buza büyütmeyi 46 dan aldım bu fiyat 1 ay vadeli önümüzdeki ay ödüycem ben tavsiye ederim abalıoglunu kardeş bir kullan dene derim tol tutma problemi felan olmadı daha danalar felan güzel etleniyorlar

toros yem'de ne gibi sıkıntılarla karşılaştınız. normalde kaliteli bi yemdir. fiyat diğerlerine göre pahalı. siz fiyattan dolayımı yoksa kaliteden dolayımı yem değiştirdiniz. toros yemi kaca alıyordunuz?